دیمه نیوز
امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 108
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین, ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
 •   

  بازدید مسئولان فیروزکوه از مراکز اسکان نوروزی مسافران

  مسئولان شهرستان فیروزکوه در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران، از مراکز اسکان نوروزی این شهرستان بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیروز ، فرماندار شهرستان فیروزکوه پیش از ظهر امروز به همراه معاونان خود و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان به بازدید از ستاد اسکان آموزش و پرورش مستقر در سه مدرسه […]

  مسئولان شهرستان فیروزکوه در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران، از مراکز اسکان نوروزی این شهرستان بازدید کردند.

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیروز ، فرماندار شهرستان فیروزکوه پیش از ظهر امروز به همراه معاونان خود و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان به بازدید از ستاد اسکان آموزش و پرورش مستقر در سه مدرسه فیروزکوه پرداخت.

  ابوالقاسم مهری به همراه جمعی از مسئولان محلی با حضور در مدارس امیریه، شهید بهشتی و امام علی(ع) فیروزکوه به بازدید از نحوه سرویس‏ دهی و خدمات‏ رسانی این ستاد در ایام نوروز به مسافران و گردشگران فرهنگی پرداخت.

  مدرسه چهار طبقه امیریه، دبیرستان شهید بهشتی و دبستان امام علی(ع) برای پذیرایی از فرهنگیان در ایام نوروز ۹۲ آماده‏ سازی و تجهیز شده است.

  اولویت نخست اسکان آموزش و پرورش، مدرسه ۲۸ کلاسه امیریه بوده که با امکانات و بضاعت مالی منطقه برای پذیرایی از مسافران فرهنگی ساماندهی شده است.

  هر سه مدرسه در مسیر بلوار ۴۵ متری فیروزکوه واقع بر سر مسیر مواصلاتی تهران به سمت مازندران و سمنان واقع شده‏ اند که دسترسی آسان مسافران را امکان‏ پذیر می‏ سازد.

  مدارس مذکور به امکاناتی نظیر تلویزیون، یخچال، فرش، تخت‏خواب، سالن غذاخوری و سایر امکانات رفاهی مجهز هستند.

  با تمهیدات اندیشیده شده، فهرست نیروهای کشیک به منظور خدمات‏ رسانی هر چه بهتر و شایسته‏ تر به مسافران تهیه و به فرمانداری شهرستان فیروزکوه ارسال شده است.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank