دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 7456
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مهر, ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۱
 •   

  اعلام دلیل خودکشی جنجالی دختر دانشجو توسط پلیس

  رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در بررسی های صورت گرفته علت و انگیزه اصلی، ناشی از مشکلات شخصی و مسائل عاطفی بوده است.

  رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در بررسی های صورت گرفته علت و انگیزه اصلی، ناشی از مشکلات شخصی و مسائل عاطفی بوده است.

  به گزارش دیمه نیوز، رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در بررسی های صورت گرفته علت و انگیزه اصلی دختر دانشجویی که جسد او در خوابگاه دانشجویی در همدان پیدا شد ، خودکشی ناشی از مشکلات شخصی و مسائل عاطفی بوده است.

  سرهنگ فرامرز به گذر افزود: بعد از اعلام خبر فوت یک دانشجو در ساعت ۱۱ و ۵۲ دقیقه ۱۹ مهر ماه به مرکز فوریت های پلیسی، تیم بررسی کننده صحنه جرم پلیس آگاهی در محل حاضر شد.

  رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان همدان اضافه کرد: طبق مستندات موجود ، همه هم اتاقی های این دانشجوی رشته پرستاری، با توجه به تعطیلات آخر هفته در خوابگاه حضور نداشتند.

   اعلام دلیل خودکشی جنجالی دختر دانشجو توسط پلیس

  وی تاکید کرد: تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی تمام زوایای اتاق متوفی را مورد بررسی دقیق و موشکافانه پلیسی قرار داد و هیچ اثری مبنی بر شکستگی و تخریب قفل در و پنجره مشاهده نشد.

  وی گفت: در بازرسی از جسد که با رعایت موازین شرعی صورت گرفت هیچگونه اثری از وقوع درگیری، ضرب و جرح یا دفاع در قسمت های مختلف بدن متوفی وجود نداشت.

  رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان همدان یادآوری کرد: مهمترین بحثی که در مسایل جنایی مطرح می شود اصل و قانون تئوری تبادل است یعنی به طور حتم از قاتل آثاری بر روی جسد باقی می ماند.

  وی گفت: برابر نظریه پزشکی قانونی نوع این حادثه حلق آویزی و خودکشی اعلام شد و بر اساس این گزارش هیچگونه ضرب و جرح، شکستگی و در رفتگی در قسمت های فوقانی و تحتانی جسد مشاهده نشده است.

  سرهنگ به گذر تاکید کرد: پلیس آگاهی همدان به صورت مطلق موضوع را خودکشی اعلام کرده و بحث دگرکشی و قتل به طور کامل منتفی است.

  منبع: ایرنا


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها