دیمه نیوز
امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 9191
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ دی, ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۱
 •   

  ایران قدرت تاثیر گذار و برتر فضای سایبری و جنگ نرم در جهان است

  فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: ایران قدرت برتر و تاثیرگذار در فضای سایبری و جنگ نرم در جهان به شمار می رود. به گزارش دیمه نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار محسن کاظمینی روز سه شنبه در حاشیه مراسم تدفین پنج شهید دفاع مقدس در میدان امام حسین (ع) تهران در […]

  80974968-5381512

  فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: ایران قدرت برتر و تاثیرگذار در فضای سایبری و جنگ نرم در جهان به شمار می رود.

  به گزارش دیمه نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار محسن کاظمینی روز سه شنبه در حاشیه مراسم تدفین پنج شهید دفاع مقدس در میدان امام حسین (ع) تهران در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: جنگ سایبری جنگی نیست که به صورت آشکار صورت گیرد بلکه دشمنان نظام فهمیده اند که توانمندی کشورمان در فضای مجازی نسبت به گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

  وی با بیان اینکه ایران اسلامی در فضای سایبری از قدرتهای بلامنازع در جهان تلقی می شود، گفت: کشورهای غربی و بویژه آمریکا متوجه شده اند که توان سایبری کشورمان در جهان زبان زد است .

  کاظمینی خاطرنشان کرد: نخبگان سایبری کشورمان با توانمندی و هوش بالای خود توانستند با سرعت بالا و در زمان کوتاهی مانور گسترده ای در فضای سایبری داشته باشند.

  فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در خصوص مذاکرات ژنو ۲ در بحث سوریه وعدم حضورکشورمان در این مذاکرات، اظهارکرد:آمریکایی ها و اروپایی ها به این امر اذعان دارند که عدم حضور ایران در مذاکرات نتیجه و موفقیتی را به همراه نخواهد داشت .

  وی ادامه داد: در حال حاضر کشورهای غربی به این موضوع پی برده اند که قدرت نرم کشورمان در منطقه می تواند در حل بحران سوریه تاثیر بسزایی داشته باشد.
  کاظمینی با اشاره به اینکه هنوز دعوت از ایران اسلامی از سوی غربی ها در خصوص حل و فصل مسائل کشور سوریه درمذاکرات ژنو ۲ دیر نشده است، خاطرنشان کرد: در صورت عدم حضور کشورمان در این مذاکرات هیچ پیشرفتی در حل بحران سوریه صورت نخواهد گرفت.

  وی همچنین در مورد ادامه تحریمها با وجود توافق با گروه ۵+۱، اظهار کرد: کشورمان ۳۴سال مورد تحریمهای کشور های غربی است و از تحریمهای جدید هیچ گونه ترسی نداریم .

  وی ادامه داد: گروه ۵+۱فهمیده اند که ایران اسلامی کشوری با اقتدار، با ثبات است و نقش محوری در آسیا و خاورمیانه دارد و زمان مشخص می کند که این گونه تحریم ها به شکست خواهد انجامید.

  کاظمینی همچنین ازتدفین ۵ شهید گمنام دفاع مقدس در آینده نزدیک در پارک فدک تهران نیز خبر داد.

  پایان خبر/

  منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank