پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 11643
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۸
 •   

  مشهدی عباسی خواستار شد؛ شهرستان فیروزکوه در مقوله گاز رسانی ویژه دیده شود

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سردسیر بودن منطقه، خواستار آن شد تا مسؤولان شرق استان تهران  و بخصوص منطقه فیروزکوه را در مقوله گاز رسانی ویژه ببینند.   به گزارش عصر شنبه دیمه نیوز، “حمیدرضا مشهدی عباسی” در آیین افتتاح پروژه های گازرسانی به سه روستای “مهاباد”، “خمده” و […]

  DSCF6911

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سردسیر بودن منطقه، خواستار آن شد تا مسؤولان شرق استان تهران  و بخصوص منطقه فیروزکوه را در مقوله گاز رسانی ویژه ببینند.

   

  به گزارش عصر شنبه دیمه نیوز، “حمیدرضا مشهدی عباسی” در آیین افتتاح پروژه های گازرسانی به سه روستای “مهاباد”، “خمده” و “فرح آباد” شهرستان فیروزکوه در جمع خبرنگاران به انجام دیدارهای متعدد با “بیژن زنگنه” وزیر نفت و بیان مشکلات گاز رسانی در حوزه انتخابیه اشاره کرد.

  وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با توجه به سردسیر بودن منطقه، مقام عالی وزارت شناخت کافی داشتند و بر اندیشیدن تمهیدات و اجرای اقدامات لازم در این راستا قول مساعد دادند.

  مشهدی عباسی تاکید کرد: با عنایت به کوهستانی، برفگیر و صعب العبور بودن منطقه انتظار می رود مسؤولان شهرستان های دماوند و فیروزکوه را در مقوله خدمات رسانی و امکانات رسانی ویژه تر ببینند.

  وی تصریح کرد: علی رغم مناسب نبودن وضعیت بودجه های عمرانی، تلاش مدیران در توسعه و عمران مناطق ستودنی و قابل تحسین است.

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از عملکرد مسؤولان در پیگیری توسعه و عمران مناطق، ابراز امیدواری کرد؛ با روی کار آمدن دولت “تدبیر و امید”، امیدی که مردم به آن دل بسته اند تحقق یابد.

  وی در خاتمه خدمات نظام اسلامی را مواهبی برشمرد که ثمره خون شهدا و صبر و استقامت بلند ملت است.

  پیش از ظهر امروز (شنبه) و با حضور معاون عمرانی استاندار، نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران و مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه روستاهای مهاباد، خمده و فرح آباد از بخش مرکزی این شهرستان به شبکه گاز سراسری متصل شدند و علاوه بر آن کلنگ گازرسانی به روستاهای “حصاربن”، “گچه”، “گذرخانی” و “سیمین دشت” فیروزکوه بر زمین زده شد.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز