پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 11296
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 22 فوریه, 2014 - 08:55
 •   

  نماینده مجلس: مبلغ عوارضی پردیس- تهران منطقی و ضابطه مند باشد

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با ابراز گلایه از افزایش مجدد نرخ عوارضی پردیس- تهران، گفت: بالا رفتن دوباره این مبلغ منطقی نیست و باید هر چه سریعتر اصلاح شود.   “حمیدرضا مشهدی عباسی” روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز با انتقاد شدید از افزایش بی ضابطه مبلغ دریافتی […]

  AIS7N3CA13F5M6CAXPW1FUCAP3DH7HCAX6CP4DCAKSXQCLCAMMW8NUCAN7ECWYCA6GVZMCCA6NQQKRCA5YO9OMCA22DWMMCABPG5RJCATSYFL4CACTSIEOCAU7OARKCAPXXQ6XCAW1MD6ACAEC0X91CABVQ2OR

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با ابراز گلایه از افزایش مجدد نرخ عوارضی پردیس- تهران، گفت: بالا رفتن دوباره این مبلغ منطقی نیست و باید هر چه سریعتر اصلاح شود.

   

  “حمیدرضا مشهدی عباسی” روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز با انتقاد شدید از افزایش بی ضابطه مبلغ دریافتی عوارضی اتوبان پردیس- تهران، گفت: متاسفانه این موضوع از همان روز نخست افتتاح اتوبان با مبلغ بالایی مصوب شد که گلایه های مردمی را به دنبال داشت.

  وی با مقایسه مبلغ عوارضی سایر اتوبانها، افزود: در فاصله 15 کیلومتری پردیس تا ابتدای اتوبان شهید بابایی رانندگان مبلغ 2 هزار و 500 تومان می پردازند که در مقایسه با مسیر 130 کیلومتری اتوبان تهران- قم و مبلغ عوارضی فقط 500 تومان به هیچ عنوان منطقی نیست.

  این نماینده مجلس تصریح کرد: متاسفانه تعیین این رقم که از سوی شرکت خصوصی انجام شده بدون هماهنگی وزارت راه و شهرسازی است؛ مساله ای که در آینده ای نزدیک از مقام عالی این وزارتخانه سؤال می شود.

  مشهدی عباسی خاطرنشان کرد: البته وجود تونل ها و پل های متعدد در طول مسیر این اتوبان بالاتر بودن رقم پرداختی عوارضی را اجتناب ناپذیر کرده، اما از مسؤولان و متولیان امر باید پرسید چگونه چنین رقمی حاصل می شود؟

  وی ادامه داد: از طرف دیگر 2 بار افزایش رقم عوارضی در طول یک سال به هیچ عنوان قابل قبول نیست و در این موضوع هیچ منطقی مشاهده نمی شود.

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در خاتمه بیان کرد: بسیاری کاربران جاده در این مسیر کارمندان دولت اند که با پرداخت این مبالغ با فشار مضاعف مالی مواجه اند و انتظار می رود مسؤولان امر هر چه سریعتر نسبت به شفاف سازی موضوع و تعیین قیمت منطقی اقدام کنند.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز