پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 12591
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اسفند, ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۲
 •   

  پیام تبریک نوروزی نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۹۳

    “حمیدرضا مشهدی عباسی” نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرا رسیدن سال جدید شمسی را به آحاد مردم ولایی، همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان تبریک گفت.   به گزارش روز پنجشنبه دیمه نیوز، در متن این پیام آمده است: “یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل و النهار […]

   mashhadi-abasi3

  حمیدرضا مشهدی عباسی” نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرا رسیدن سال جدید شمسی را به آحاد مردم ولایی، همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان تبریک گفت.

   

  به گزارش روز پنجشنبه دیمه نیوز، در متن این پیام آمده است:

  “یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال”

   عید سعید نوروز و آغاز فصل شادی بخش و حیات دوباره زمین که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی است به حضور محبت ظهور همه ی شهروندان عزیز رودهن ،دماوند و فیروزکوه به خصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگر تبریک میگویم.

  مردم عزیز دماوند ، فیروزکوه و رودهن در سال ۱۳۹۲ با تاسی به مقام معظم رهبری با شرکت پرشور خود در انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا و با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ،در تحقق هر چه زیباتر (حماسه سیاسی) خوش درخشیده و بار دیگر وفاداری خویش را به آرمانهای مقدس نظام نشان دادند .در زمینه اقتصادی نیز امیدواریم با تلاش ارزنده و جهادی مسئولین محترم به اهداف بالای اقتصادی در مناطق رودهن ،دماوند و فیروزکوه دست یابیم.

  همچنین امید است در سال جدید با استفاده از رهنمودهای ولی فقیه و قوت بخشیدن بر وحدت سیاسی و اتحاد جغرافیایی ،مردم عزیز شاهد توسعه منطقه در زمینه های اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی باشند.

  فرخنده باد بر همگان مقدم بهار                                         نوروز، جاودانه ترین جشن روزگار

  حمید رضا مشهدی عباسی

  نماینده مردم شریف دماوند،فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز