پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 12692
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین, ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۱
 •   

  نماینده مجلس: اقتصاد و فرهنگ دوشاخص اصلی توسعه یافتگی جوامع هستند

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد و فرهنگ دوشاخص اصلی توسعه یافتگی جامعه و دفع کننده دسیسه های دشمنان است.   “حمیدرضا مشهدی عباسی” عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز با اشاره به شعار سال ۹۳ اظهارکرد: نامگذاری سالها از سوی مقام معظم رهبری با هدف تنظیم برنامه های […]

  2031889_979

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد و فرهنگ دوشاخص اصلی توسعه یافتگی جامعه و دفع کننده دسیسه های دشمنان است.

   

  “حمیدرضا مشهدی عباسی” عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز با اشاره به شعار سال ۹۳ اظهارکرد: نامگذاری سالها از سوی مقام معظم رهبری با هدف تنظیم برنامه های وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای مختلف با شعار سال است.

  وی تصریح کرد: این نامگذاری ها به مثابه حلقه های اتصال زنجیر، وصل کننده نظام اسلامی به سال ۱۳۰۴ و سال هدف در سند چشم انداز ملی است.

  مشهدی عباسی با اشاره به نارضایتی معظم له از عملکرد نظام در خلق حماسه اقتصادی، افزود: این مساله موجب شد تا ایشان در کنار مطرح کردن توسعه فرهنگی، بار دیگر بر مقوله اقتصاد تاکید کنند که دو شاخص اصلی توسعه یافتگی جوامع هستند.

  وی با تاکید بر لزوم توجه هر چه بیشتر به بحث های خودکفایی و حمایت از تولید، ابراز امیدواری کرد؛ با عزم ملی و حرکت جهادی بتوان هر چه بیشتر به مصادیق توسعه یافتگی در کشور دست یافت و مخاطرات حاصل از ترحیم ها و فشارهای دشمنان را به حداقل رسانید.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز