پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 13340
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 آوریل, 2014 - 14:26
 •   

  امکانات و مواهب کشور باید به شکل بهینه در راستای تعالی و بالندگی کشور بهره گیری شود

    نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تهدیدها و فشارهای روز افزون دشمنان، باید فضای جامعه را به گونه ای پیش برد تا از امکانات و مواهب موجود کشور که در دنیا کم نظیر است به شکل بهینه در راستای تعالی و بالندگی کشور بهره گیری شود.   به […]

   mashhadi-abasi3

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تهدیدها و فشارهای روز افزون دشمنان، باید فضای جامعه را به گونه ای پیش برد تا از امکانات و مواهب موجود کشور که در دنیا کم نظیر است به شکل بهینه در راستای تعالی و بالندگی کشور بهره گیری شود.

   

  به گزارش دیمه نیوز، “حمیدرضا مشهدی عباسی” روز یکشنبه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه در سال 93 در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهر، بیان کرد: دستیابی به مضامین توسعه یافتگی با برنامه محوری و حرکت در چارچوب برنامه ها امکانپذیر می شود.

  وی با اشاره به شعار سال اظهارکرد: نامگذاری سال ها از سوی مقام معظم رهبری بر اساس سند چشم انداز 1404 است.

  این نماینده مجلس گفت: تاکید مقام عظمای ولایت بر عزم ملی و مدیریت جهادی به معنای تلاش مضاعف است تا با طراحی برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت در افق 1404 به مصادیق توسعه دست یابیم.

  مشهدی عباسی با اشاره به تجربه کشور مالزی در برنامه ریزی و اجرای برنامه “20-20” از سوی “مهاتیر محمد” نخست وزیر سابق این کشور، تصریح کرد: اغلب کشورهایی که امروز به توسعه دست یافته اند، با برنامه محوری حرکت کردند.

  وی افزود: با توجه به تهدیدها و فشارهای روز افزون دشمنان و مواجهه با انواع تحریم ها، باید فضای جامعه را به نحوی پیش ببریم تا از امکانات و مواهب موجود کشور که در دنیا کم نظیر است به شکل بهینه در راستای تعالی و بالندگی کشور بهره ببریم.

  * استکبار جهانی با اصل اسلام مخالف است

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به خصومت های آمریکا و غرب در حالی که در برخی کشورهای همسایه انتخاباتی برگزار نشده و یا حقوق بشر رعایت نمی شود، آن را ناشی از دشمنی استکبار با اصل اسلام و نظام اسلامی برشمرد.

  وی در ادامه با اشاره به مباحث اقتصادی و فرهنگی، خاطرنشان کرد: برابری ایران و چین در مصرف گاز افتضاحی بزرگ است و فرهنگ سازی بهینه سازی آن و سایر موارد زیاده روی و افراط در جامعه نیازمند همت مضاعف است.

  مشهدی عباسی در خاتمه با تقدیر از زحمات و تلاش های مجدانه مسؤولان حوزه انتخابیه، هشدار داد: نکند عملکردمان طوری باشد که خدای ناکرده اسلام زیر سؤال برود.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز