پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 20118
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مهر, ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۵
 •   

  معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران: دولت در اجرای برنامه های توسعه کشور نیازمند همراهی نمایندگان ملت است

    معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران گفت: دولت در اجرای برنامه های توسعه کشور نیازمند مساعدت و همراهی و همگامی مجلس شورای اسلامی و یکایک نمایندگان ملت است. به گزارش دیمه نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سید شهاب الدین چاوشی روز سه شنبه در جلسه مشترک با نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی […]

   

  معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران گفت: دولت در اجرای برنامه های توسعه کشور نیازمند مساعدت و همراهی و همگامی مجلس شورای اسلامی و یکایک نمایندگان ملت است.

  به گزارش دیمه نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سید شهاب الدین چاوشی روز سه شنبه در جلسه مشترک با نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری فیروزکوه اظهار کرد: انتظار می رود نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولتی که خود را ملزم به اجرای قوانین مصوب مجلس می داند، همراهی کرده و قدر بدانند.

  وی تشکیل چنین جلسه ای و حضور نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی را نشانگر توجه نمایندگان منتخب ملت به مشکلات مناطق دور افتاده دانست و بیان کرد: این حضور همچنین بیانگر تعامل خوب مجلس با دولت است.

  چاوشی با تاکید بر این مطلب که انتظار از نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشتن نگاه ملی به مسایل اصلی کشور است، افزود: رعایت اولویت ها در قانون گذاری موجب افزایش اقتدار سیاسی کشور خواهد شد.

  معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران اظهار کرد: ارتباط بیشتر کمیسیون های مجلس با بدنه دولت می تواند به شناخت و نگاه عمیق آنان در برنامه ریزی ها کمک کند.

  وی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به تلاش برای تامین منابع لازم برای زیرساخت های مسکن مهر فراخواند و تصریح کرد:اگر مشکلات مسکن مهر با همت نمایندگان مجلس و مجموعه وزارتخانه ها به سرعت حل و فصل نشود کشور با مشکل زاغه نشینی مدرن و نارضایتی مواجه خواهد شد.

  چاوشی فاصله طبقاتی فراوان را در حکومتی که به نام اسلام و عدالت علوی برپا شده را غیرقابل قبول دانست و از نمایندگان مجلس خواست برای رفع فقر و بیکاری و کاهش فاصله طبقاتی و ایجاد تعادل اقتصادی نسبت به برنامه ریزی های دولت مساعدت کرده و قوانین مقتضی را تصویب کنند.

  معاون سیاسی، اجتماعی استاندار تهران توجه نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس را به دو ظرفیت نسبی و مهم در شهرستان فیروزکوه جلب نموده و بیان کرد: گردشگری و کشاورزی دو مقوله مهمی است که این شهرستان استعداد مناسبی در این زمینه ها دارد و اگر تسهیلات ارزان قیمت برای ایجاد تعاونی های کشاورزی و تاسیسات گردشگری فراهم شود گام بزرگی در رفع معضل بیکاری جوانان و توسعه اقتصادی شهرستان برداشته خواهد شد.

  پایان خبر/

  منبع: ایرنا


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز