پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 19913
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مهر, ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۳
 •   

  نماینده مجلس: آمریکا و غرب پیشرفت ایران را نخواسته و نمی خواهند

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و غرب پیشرفت ایران را نخواسته و نمی خواهند و حتی اگر مساله هسته ای هم به گونه ای حل شود، آنان مسائل دیگر همچون موشک های بالستیک یا حقوق بشر در ایران را بهانه و دستاویز قرار می دهند.   “حمیدرضا مشهدی عباسی” روز […]

  index

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و غرب پیشرفت ایران را نخواسته و نمی خواهند و حتی اگر مساله هسته ای هم به گونه ای حل شود، آنان مسائل دیگر همچون موشک های بالستیک یا حقوق بشر در ایران را بهانه و دستاویز قرار می دهند.

   

  “حمیدرضا مشهدی عباسی” روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز، نطق تاریخی دکتر حسن روحانی رییس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران را در سازمان ملل متحد، عزتمندان و مقتدرانه توصیف کرد.

  وی گفت: آمریکا و غرب با ظلم و ستم های فراون بر علیه مردم ایران اسلامی طی ۳۵ سال پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دیوار بی اعتمادی بلندی ایجاد کرده اند.

  مشهدی عباسی افزود: بحمدالله رییس جمهور محترم از تریبون سازمان ملل به نحو شایسته برای تبیین و تشریح موضوع و بی عدالتی های موجود استفاده کرد و عزتمندانه و مقتدرانه مواضع نظام اسلامی را بیان کرد.

  این نماینده مجلس با اشاره به استقلال ایران اسلامی و پیشرفت های آن در عرصه های مختلف، تصریح کرد: مسلماً آمریکا و غرب پیشرفت ایران را نخواسته و نمی خواهند.

  وی بیان داشت: حتی اگر مساله هسته ای هم به گونه ای حل شود، غربی ها مسائل دیگر همچون موشک های بالستیک یا حقوق بشر در ایران را بهانه و دستاویز قرار می دهند.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز