پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 20121
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 30 سپتامبر, 2014 - 10:58
 •   

  نماینده مجلس: مشکلات شهرستانها با تعامل دولتمردان و مجلسی ها مرتفع می شود

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از حضور اعضا و نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس در فیروزکوه، بررسی مسائل و مشکلات منطقه با تعامل و همدلی است.   به گزارش روز سه شنبه دیمه نیوز، “حمیدرضا مشهدی عباسی” در سومین نشست استانی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور اعضای این کمیسیون […]

  DSCF1532

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از حضور اعضا و نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس در فیروزکوه، بررسی مسائل و مشکلات منطقه با تعامل و همدلی است.

   

  به گزارش روز سه شنبه دیمه نیوز، “حمیدرضا مشهدی عباسی” در سومین نشست استانی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور اعضای این کمیسیون به میزبانی شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: هدف از حضور اعضا و نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس در فیروزکوه، بررسی مسائل و مشکلات منطقه با تعامل و همدلی است.

  وی گفت: فضای بودجه ای در مجلس به گونه ای است که هر گاه سخنی از استان تهران به میان می آید فقط مناطقی همچون فرمانیه، خیابان ولیعصر و . . . تهران به اذهان متبادر می شود و برپایی چنین نشست هایی در مناطق و شهرستانها فرصت مناسبی برای تنویر افکار نمایندگان محترم مجلس و آشنایی با مناطق کمتر برخوردار استان است.

  مشهدی عباسی در ادامه به بیان برخی مشکلات و محرومیت های شهرستان فیروزکوه پرداخت و افزود: نبود بیمارستان تامین اجتماعی در سه شهرستان بزرگ شرق استان تهران (به رغم وجود بیش از 300 هزار بیمه شده تامین اجتماعی) از جمله مشکلات موجود است.

  وی تصریح کرد: مشکلات بیمارستان “امام خمینی(ره)” به عنوان تنها بیمارستان شهرستان، بیکاری، مشکلات سرمایه گذاران و مهاجرت افراد به تهران و سایر استانها و شهرستانهای مجاور از جمله معضلات مبتلابه شهرستان فیروزکوه است که می طلبد تا نمایندگان و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و دیگر مسؤولان و مراجع فرادستی توجه ویژه ای در رسیدگی به معضلات شرقی ترین نقطه استان مبذول دارند.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز