دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 22914
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۹
 •   

  بازدید مدیرکل بهزیستی استان تهران از بهزیستی فیروزکوه+ تصاویر

    مدیرکل بهزیستی استان تهران در جریان سرکشی از اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه، از نزدیک به مشکلات چند تن از مددجویان رسیدگی کرد. به گزارش روز شنبه دیمه نیوز، “پروریز زارعی” به منظور شرکت در شورای اداری اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه و رسیدگی به مسائل و مشکلات مددجویان جامعه هدف منطقه و همچنین کارکنان اداره […]

   

  مدیرکل بهزیستی استان تهران در جریان سرکشی از اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه، از نزدیک به مشکلات چند تن از مددجویان رسیدگی کرد.

  DSCN0987

  به گزارش روز شنبه دیمه نیوز، “پروریز زارعی” به منظور شرکت در شورای اداری اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه و رسیدگی به مسائل و مشکلات مددجویان جامعه هدف منطقه و همچنین کارکنان اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه به این خطّه سفر کرد.

  در این جلسه مدیرکل بهزیستی استان تهران برای تامین تجهیزات فیزیوتراپی بهزیستی و تامین بخشی از هزینه های زنان سرپرست خانوار و توانبخشی به صورت موردی قول مساعد داد.

  در خاتمه این جلسه برخی مددجویان با دیدار با مدیرکل بهزیستی استان تهران به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند که تامین هزینه های درمانی، وام خوداشتغالی و تامین وام مسکن بخشی از مطالبات آنان بود.

  زارعی در ادامه پس از دیدار با معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، برای سرکشی به ادارات بهزیستی دماوند و پردیس به این شهرستانها سفر کرد.

  DSCN0980 DSCN0981 DSCN0983 DSCN0984 DSCN0986 DSCN0987 DSCN0989

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها