دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 24513
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۸
 •   

  بهترین نقاط برای احداث تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان فیروزکوه جانمایی می شود

  مدیر روابط عمومی شرکت آبفای شرق استان تهران گفت: بهترین نقاط برای احداث تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان فیروزکوه جانمایی می شود “عباسعلی جوادی” روز پنجشنبه در خاتمه بازدید مدیرعامل شرکت آبفای شرق استان تهران از شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با دیمه نیوز اظهارکرد: این بازدید با هدف ساماندهی فاضلاب شهرهای فیروزکوه و ارجمند […]

  مدیر روابط عمومی شرکت آبفای شرق استان تهران گفت: بهترین نقاط برای احداث تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان فیروزکوه جانمایی می شود

  DSCF2737

  “عباسعلی جوادی” روز پنجشنبه در خاتمه بازدید مدیرعامل شرکت آبفای شرق استان تهران از شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با دیمه نیوز اظهارکرد: این بازدید با هدف ساماندهی فاضلاب شهرهای فیروزکوه و ارجمند و به منظور جانمایی بهترین نقاط ممکن به این منظور انجام شد.

  وی گفت: هدف اصلی یافتن نقاطی است که فاضلاب این شهرها با حداقل هزینه ممکن، بدون پمپاژ و به صورت ثقلی منتقل شود.

  جوادی افزود: ۱۸ سال است انجام این مهم در شهرستان در حال پیگیری است، اما منتج به نتیجه نشده و پیگیری ها در حد حرف باقی مانده است.

  وی همچنین با اشاره به اجرای شبکه فاضلاب در سایت مسکن مهر “دشت ناصر” فیروزکوه به طول حدود سه کیلومتر، تصریح کرد: شبکه گذاری فاضلاب باید در سطح شهرهای فیروزکوه و ارجمند نیز به مرحله اجرا در آید.

  مدیر روابط عمومی شرکت آبفای شرق استان تهران همچنین به انجام بازدید مدیرعامل آبفای شرق استان تهران از مخزن ۲۰ هزار لیتری آب سایت دشت ناصر اشاره کرده که در صورت بهره برداری و وارد شدن به مدار، ذخیره خوبی را به همراه داشته و کمک بزرگی به تامین آب این منطقه مسکونی خواهد کرد.

  وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، این بازدیدها بطور مداوم در سطح ۱۱ شهر حوزه شرق استان تهران و پیگیری برنامه های در دست اجرا انجام می شود.

  جوادی در خاتمه تاکید کرد: بحمدالله تمامی شهرهای شرق استان تهران از آب کیفی و مناسبی برخوردارند که مرتب مورد آزمایشات کنترل کیفی قرار می گیرند و با عنایت به بارش های اخیر مشکل کمبود آب وجود ندارد.

  در این بازدیدها علاوه بر مدیرعامل آبفای شرق استان تهران، فرماندار و معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، مدیر آبفای شهری و سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه و اعضای شورای اسلامی شهر ارجمند نیز حضور داشتند.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها