دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 24443
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۸
 •   

  فرماندار فیروزکوه: شهرهای فیروزکوه و ارجمند دارای آب کیفی و سالم هستند

  نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: شهرهای فیروزکوه و ارجمند دارای آب کیفی و سالم هستند که به همت مسؤولان آبفای شهری و روستایی شرق استان و شهرستان استحصال می شود.   “ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه روز چهارشنبه در گفت وگو با دیمه نیوز اظهار داشت: شهرهای فیروزکوه و ارجمند دارای آب کیفی […]

  نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: شهرهای فیروزکوه و ارجمند دارای آب کیفی و سالم هستند که به همت مسؤولان آبفای شهری و روستایی شرق استان و شهرستان استحصال می شود.

   DSCF2749

  “ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه روز چهارشنبه در گفت وگو با دیمه نیوز اظهار داشت: شهرهای فیروزکوه و ارجمند دارای آب کیفی و سالم هستند که به همت مسؤولان آبفای شهری و روستایی شرق استان و شهرستان استحصال می شود.

  وی افزود: در کنار این موضوع همه ساله بخشی از شبکه انتقال آب شهرهای فیروزکوه و ارجمند نوسازی و به روز می شود که علاوه بر کاهش پِرت آب، تاثیر بسزایی در کیفیت آب آشامدینی مردم دارد.

  مهری خاطرنشان کرد: در طول یک سال گذشته پنج کیلومتر از خطوی انتقال آب شهر فیروزکوه و تقریباً به همین میزان در شهر ارجمند نوسازی شده است.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه همچنین با اشاره به بازدید مدیرکل آبفای شرق استان تهران از محل های پیشنهادی تصفیه خانه های شهرهای فیروزکوه و ارجمند شهرستان، گفت: بحمدالله این بازدیدها نتایج خوب و مطلوبی به دنبال داشت و مقرر شد طی هفته های آینده بررسی های حقوقی و هماهنگی های بیشتر برای تملک نقاط مورد مطالعه مشاور طرح فاضلاب انجام شود.

  وی تصریح کرد: در آینده ای نزدیک با انجام مکاتبات لازم با استانداری، شرکت آبفای کشور و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، در نظر داریم تا ردیف بودجه ای برای اجرای پروژه به تصویب برسانیم تا اجرای آن سرعت بیشتری بگیرد.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها