پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 25517
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 ژانویه, 2015 - 18:32
 •   

  جلسه بازنگری در طرح هادی شهر ارجمند+ تصاویر

  با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه و مسؤولان دفتر سیاسی و اجتماعی و دفتر فنی استانداری تهران، طرح هادی شهر ارجمند مورد بازنگری و تجدید نظر قرار گرفت. به گزارش عصر سه شنبه دیمه نیوز، در جلسه ای که به همین مناسبت در سالن جلسات شهرداری شهر ارجمند برگزار شد، “عباس موحدی ارجمندی” شهردار ارجمند اظهارکرد: […]

  با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه و مسؤولان دفتر سیاسی و اجتماعی و دفتر فنی استانداری تهران، طرح هادی شهر ارجمند مورد بازنگری و تجدید نظر قرار گرفت.

  DSCF3104

  به گزارش عصر سه شنبه دیمه نیوز، در جلسه ای که به همین مناسبت در سالن جلسات شهرداری شهر ارجمند برگزار شد، “عباس موحدی ارجمندی” شهردار ارجمند اظهارکرد: شهر ارجمند که از سال 84 تاسیس شده، تاکنون طرح جامع شهری نداشته است.

  وی گفت: این مساله با بوجود آوردن مشکلات عدیده شهری و شهرسازی، مانعی بر سر راه توسعه شهر بوده است.

  موحدی بطور نمونه با اشاره به ساخت و سازهای داخل شهر و اطراف بافت روستایی که برای محیط زیست، آبفای شهری، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و دیگر دستگاه ها ایجاد مشکل کرده، ابراز امیدواری کرد؛ با تهیه و تصویب طرح هادی، این موضوعات قانون مند و نظام مند شود.

  همچنین “ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه در در این جلسه، بیان کرد: در بین شهرهای استان تهران، تنها شهری که طرح کالبدی اش مغفول مانده، شهر ارجمند است.

  وی گفت: از بدو تاسیس شهرداری در ارجمند در سال 84، همان طرح هادی روستایی پیشین در این شهر اجرا می شود که مشکلات زیادی را برای اهالی و مردم منطقه به دنبال داشته است.

  مهری با اشاره به قابلیت ها و پتانسیل های فراوان این منطقه بخصوص در عرصه گردشگری، ابراز امیدواری کرد؛ با تصویب طرح کالبدی شهر ارجمند، شاهد توسعه قانونمند این شهر باشیم.

  گفتنی است؛ در این روز مسؤولان با حضور در نقاط مختلف شهر ارجمند از جمله محله های گاو بند سر، کبود گردن، قلقیه، سه سر بن و شهرک الغدیر، از نزدیک با مسائل حاکم بر بافت این مناطق آشنا شدند.

  DSCF3070 DSCF3071 DSCF3072 DSCF3073 DSCF3074 DSCF3077 DSCF3079 DSCF3080 DSCF3081 DSCF3082 DSCF3085 DSCF3087 DSCF3088 DSCF3091 DSCF3092 DSCF3093 DSCF3094 DSCF3096 DSCF3097 DSCF3098 DSCF3099 DSCF3100 DSCF3102 DSCF3103 DSCF3105

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :  انتشار یافته: ۲
  1. بسمه تعالی، ضمن تبریک ایام سرور ربیع الاول امید است برای ساخت و آبادانی اراضی تفکیک شده ی بین اتش نشانی تا مساکن مهر که تفکیک شد ه اند، نیز تصمیم شایسته و راهگشا نیز گرفته شده باشد و با ایجاد آبادانی و رونق مایه یخیر و برکت و ایجاد اشتغال و رضایت عمومی بیش از پیش گردد.

  2. بسمه تعالی
   با سلام و احترام
   ضمن تشکر از از زحمات مسئولین محترم ،در خصوص پیگیری امور مرتبط با به سرانجام رساندن طرح جامع جدید شهر ارجمند
   ولی متاسفانه بیش از یکسال است که ابلاغ این طرح بلا تکلیف مانده که این بلاتکلیفی این طرح و عدم شفاف بودن محدوده ساخت و ساز در شهر ارجمند در رشد و شکو فایی این شهر تاثیر منفی گذاشته است ، لذا جا دارد که پس از گذشت بیش از 10 سال از پیوستن بخش ارجمند به تقسیمات شهری استان
   مسئو لین محترم نسبت به پیگیری موضوع وبه ثمر رساندن ابلاغ طرح جامع شهر ارجمند اهتمام نمایند و شفاف سازی مراحل کار های انجام شده در این خصوص به اطلاع مردم برسانند .
   با تشکر


 • خبرخوان دیمه نیوز