دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 28190
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷
 •   

  بازدید کارشناسان ورزش استان از استخر فیروزکوه

  کارشناسان مسؤول ابنیه و تاسیسات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از استخر شهدای شهر فیروزکوه که چندی پیش بخش هایی از آن در آتش سوخته بود، بازدید کردند. به گزارش روز دوشنبه دیمه نیوز، صبح امروز کارشناسان دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به سرپرستی مهندس “ذوالفنون” از استخر شهدای […]

  کارشناسان مسؤول ابنیه و تاسیسات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از استخر شهدای شهر فیروزکوه که چندی پیش بخش هایی از آن در آتش سوخته بود، بازدید کردند.

  DSCF4203

  به گزارش روز دوشنبه دیمه نیوز، صبح امروز کارشناسان دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به سرپرستی مهندس “ذوالفنون” از استخر شهدای شهر فیروزکوه که چندی پیش بخش هایی از آن در آتش سوخته بود، بازدید کردند.

  در این بازدید که از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح آغاز و تا حدود ساعت ۱۱ به طول انجامید، کارشناسان به ارزیابی خسارت های وارده، علت وقوع حادثه و همچنین برآورد ریالی خسارت وارد شده به تنها استخر شهرستان فیروزکوه پرداختند.

  کارشناسان دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان، در ادامه به بازدید از سالن ورزشی شهدا واقع در مجاورت استخر پرداختند.

  گفتنی است؛ استخر شهدای فیروزکوه پس از تعطیلی پنج روزه، از دو روز پیش مجدداً به روی علاقه مندان به ورزش شنا بازگشایی شده است که البته فقط بخش های جکوزی و استخر آن قابل استفاده است.

  چهارشنبه دو هفته گذشته ساعت ۲۱ و ۴۷ دقیقه شب اتاق سونا خشک استخر شهدای فیروزکوه به دلایل نامعلوم دچار حریق شد که بلافاصله با اطلاع رسانی حادثه سه اکیپ از آتش نشانان به استعداد ۱۰ نفر به محل حادثه اعزام شدند و با تخلیه افراد حاضر در محل نسبت به اطفاء حریق اقدام کردند.

  در این حادثه محوطه جکوزی، رختکن و اتاق سونا خشک استخر در آتش سوخت، اما بحمدالله به کسی آسیبی وارد نشد.

  استخر شهدای شهرستان فیروزکوه از سال ۸۲ به بهره برداری رسیده است.

  اقشار و گروه های مختلف شهرستان در رده های سنی مختلف بطور حرفه ای و آماتور به ورزش شنا پرداخته و از دیگر خدمات استخر استفاده می کنند.

  DSCF4208DSCF4210

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها