پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 28134
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 1 مارس, 2015 - 09:17
 •   

  مدیر شهرک صنعتی فیروزکوه: شهرک صنعتی فیروزکوه از ظرفیت‌های مناسبی برای حضور سرمایه‌ گذاران برخوردار است

  مدیر شهرک صنعتی فیروزکوه گفت: شهرک صنعتی فیروزکوه از ظرفیت‌های مناسبی برای حضور سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی برخوردار است. به گزارش روز یکشنبه دیمه نیوز، سجاد باشی در جریان بازدید سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از شهرک صنعتی فیروزکوه، […]

  مدیر شهرک صنعتی فیروزکوه گفت: شهرک صنعتی فیروزکوه از ظرفیت‌های مناسبی برای حضور سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی برخوردار است.

  2_1638

  به گزارش روز یکشنبه دیمه نیوز، سجاد باشی در جریان بازدید سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از شهرک صنعتی فیروزکوه، اظهارکرد: شهرک صنعتی فیروزکوه تنها شهرک صنعتی خارج از شعاع 120 کیلومتری تهران است که از ظرفیت‌های بالقوه ‌ای برای حضور سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی برخوردار است.

  وی گفت: امکانات و زیرساخت‌های مناسب و استقرار شهرک صنعتی فیروزکوه در بین سه استان همجوار تهران، سمنان و مازندران به ‌عنوان مزیت‌های برجسته این شهرک صنعتی است که استقبال سرمایه‌ گذاران برای حضور در آن شاهدی بر این مدعا است.

  سیدهادی حسینی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ابراز امیدواری کرد؛ با راه‌ اندازی و تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتی فیروزکوه 2، شاهد حضور گسترده سرمایه ‌گذاران و کارآفرینان در این منطقه باشیم.

  وی همچنین در نشست‌های جداگانه با صاحبان صنایع مستقر در شهرک صنعتی فیروزکوه در جریان مسائل و مشکلات مبتلابه صنعتگران قرار گرفت و برای رفع مشکلات آنان قول پیگیری و مساعدت داد.

  گفتنی است؛ در این بازدید که با همراهی یک سرمایه‌ گذار ایرانی مقیم کانادا و مدیر شهرک صنعتی فیروزکوه انجام شد، از نزدیک امکانات و توانمندی ‌های شهرک صنعتی فیروزکوه معرفی شد.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز