پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 28196
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴
 •   

  نماینده مجلس خبر داد؛ پیش بینی بودجه ۲۵ هزار میلیارد ریالی برای پرداخت معوقات فرهنگیان

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال برای افزایش حقوق، پرداخت سرانه ها و همچنین معوقات فرهنیگان در بودجه سال ۹۴ در نظر گرفته شده است. “حمید رضا مشهدی عباسی” نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در گفت وگو با دیمه نیوز، با […]

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال برای افزایش حقوق، پرداخت سرانه ها و همچنین معوقات فرهنیگان در بودجه سال ۹۴ در نظر گرفته شده است.

  DSCF6911

  “حمید رضا مشهدی عباسی” نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در گفت وگو با دیمه نیوز، با اشاره به اعتصابات و اعتراضات معلمان طی روزهای گذشته مبنی بر اندک بودن حقوق و دریافتی های این قشر اظهار داشت: در ۳۶ سال گذشته در مقوله فرهنگیان بیشتر شعار داده شده و کمتر عمل شده است، در حالی که آموزش و پرورش پایه و اساس نظام تعلیم و تربیت در کشور است.

  وی هشدار داد: بدانیم و آگاه باشیم که اگر امروز به آموزش و پرورش توجه نکنیم، شاید فردا و فرداها مجبور باشیم تا هزینه های اجتماعی بیشتری بپردازیم که قطعاً به ضرر اجتماع اسلامی است.

  مشهدی عباسی خاطرنشان کرد: بحمدالله در بودجه سال ۹۴ در اقدامی کم سابقه، مبالغ بسیار خوبی برای فرهنگیان عزیز کشور در نظر گرفته شده است.

  وی گفت: در مصوبات بودجه مجلس شورای اسلامی، علاوه بر بودجه وزارت آموزش و پرورش مبلغی بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال به منظور افزایش حقوق، پرداخت سرانه ها و همچنین معوقات فرهنیگان در نظر گرفته شده که باید تلاش شود تا از منابع مختلف پیش بینی شده وصول شود.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز