دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 29417
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۴
 •   

  بازدید معاون امور جوانان هلال احمر استان از پست سلامت مسافران نوروزی فیروزکوه+ تصاویر

  معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران با حضور در پست سلامت مسافران نوروزی شهرستان فیروزکوه از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مسافران، زائران و گردشگران عبوری از شهرستان قرار گرفت. به گزارش عصر یکشنبه دیمه نیوز، حیدرنجات معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران به همراه کاظمی مشاور مدیر عامل […]

  معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران با حضور در پست سلامت مسافران نوروزی شهرستان فیروزکوه از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مسافران، زائران و گردشگران عبوری از شهرستان قرار گرفت.

  ???????????????????????????????

  به گزارش عصر یکشنبه دیمه نیوز، حیدرنجات معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران به همراه کاظمی مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با حضور در پست سلامت مسافران نوروزی شهرستان فیروزکوه از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مسافران، زائران و گردشگران عبوری از شهرستان قرار گرفت.

  حضور در ایستگاه های نقاشی کودک، اهدای کتاب رایگان به مسافران نوروزی و پایگاه های امداد و نجات جاده ای امین آباد و سرانزا، بخش های دیگر این بازدید را تشکیل می داد.

  پیش از این غلامرضا گنج آبادی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران نیز جمعه گذشته در صدر هیأتی از پایگاه های امداد و نجات امین اباد و سرانزا و پست سلامت مسافران نوروزی هلال احمر شهرستان بازدید کرده بود.

  گفتنی است؛ ستاد هماهنگی اجرای خدمات سفر شهرستان فیروزکوه به ریاست فرماندار، در آستانه عید نوروز با تشکیل چندین جلسه به برنامه ریزی برای استقبال هر چه بهتر و جلب و جذب حضور مسافران، گردشگران و زائران عبوری از شهرستان پرداخت.

  در این زمینه ستاد اسکان سفرهای نوروزی با تجهیز کلاس های هشت مدرسه فیروزکوه، راه اندازی بازارچه نوروزی در مقابل شهرداری با چند غرفه عکاسی سنتی، طبخ و توزیع آش محلی و چادر عشایری، حضور امدادگران هلال احمر و عوامل پلیس راه با استقرار در چند پایگاه و . . . هدایت مسافران را بر عهده دارند.

  همچنین طرح “آرامش بهاری و یاس نبوی در جوار امام زادگان” در آستان مقدس “امام زاده اسماعیل(ع)” قطب فرهنگی شهرستان با حضور پنج روحانی و برپایی چادر پاسخگویی به مسائل و شبهات دینی و . . . روزانه پذیرای صدها زائر است.

  نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه نیز با ارائه هشدارهای مختلف پلیسی، توصیه های مختلفی در زمینه مسافرت با خودروهای شخصی، پیشگیری از سرقت منزل، خودرو، احشام و . . . در بین مسافران و شهروندان توزیع می کند.

  ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

  پایان خبر/

   


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها