پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 29517
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
 •   

  مشهدی عباسی: ۱۲ فروردین روز تثبیت انقلاب در مسیر اسلام بود

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در ۱۲ فروردین ۵۸ نفوذ گروه ها و گروهک هایی که زیر نظر استعمارگران در حال نفوذ و ایجاد خلل در انقلاب و اهداف متعالی آن بودند، ناکام ماند و انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل در مسیر اسلام ناب محمدی باقی ماند.   حمیدرضا مشهدی […]

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در ۱۲ فروردین ۵۸ نفوذ گروه ها و گروهک هایی که زیر نظر استعمارگران در حال نفوذ و ایجاد خلل در انقلاب و اهداف متعالی آن بودند، ناکام ماند و انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل در مسیر اسلام ناب محمدی باقی ماند.

   index

  حمیدرضا مشهدی عباسی نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در گفت وگو با دیمه نیوز، با اشاره به فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اظهارکرد: در فاصله بین ۲۲ بهمن سال ۵۷ تا ۱۲ فروردین سال ۵۸ با درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و هوشیاری مردم، مسیر نظام مشخص شد.

  وی گفت: آحاد مردم ایران خواهان نظامی بودند که قوانین و مقررات اسلام را پیاده کرده، زیر نظر ولی فقیه اداره شود و قوانین آن بر اساس مبانی اسلام و آیات قرآن نگاشته شود.

  مشهدی عباسی افزود: آنچه واضح و مبرهن است وجود روز جمهوری اسلامی در ایام تعطیلات نوروز باعث شده تا آنطور که باید و شاید پر رنگ گرامی داشته نشود.

  وی ادامه داد: این در حالی است که آیین نکوداشت دهه مبارک فجر طی حداقل ۱۰ روز برای آحاد جامعه بخصوص نوجوانان، جوانان و نسل های جدید تبیین می شود؛ اما از ۱۲ فروردین ماه مغفول مانده ایم.

  نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این روز با رأی آری بیش از ۹۸.۲ درصدی به جمهوری اسلامی، مردم نشان دادند که خواهان یک نظام اسلامی مردم سالار هستند.

  وی خاطرنشان کرد: با تحقق این مهم نفوذ گروه ها و گروهک هایی که زیر نظر استعمارگران در حال نفوذ و ایجاد خلل در انقلاب و اهداف متعالی آن بودند، ناکام ماند و انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل در مسیر اسلام ناب محمدی باقی ماند.

  مشهدی عباسی بطور نمونه با اشاره به بیداری اسلامی کشور مصر و کنار زده شدن حکومت موروثی این کشور، بیان کرد: این حرکت مردمی به دلیل نفوذ استعمارگران و نبود یک رهبر مذهبی پایدار نماند، اما مسیر انقلاب شکوهمند اسلامی با درایت امام راحل و هوشیاری مردم با رأی قاطع مردم در این روز تثبیت شد.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز