پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 33264
 • تعداد نظرات : ۳ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 5 جولای, 2015 - 03:02
 •   

  باشگاه زیبایی افکار در فیروزکوه شکل می گیرد

  مدیر مؤسسه بین المللی پیام سازان نور از شکل گیری باشگاه زیبایی افکار در شهرستان فیروزکوه همگام و همزمان با برخی نقاط کشور خبر داد. سید قربان حسینی مدیر مؤسسه بین المللی پیام سازان نور روز یکشنبه در گفت وگو با دیمه نیوز اظهارکرد: مؤسسه پیام سازان نور در اجرای بخشی از اهداف فرهنگی خود […]

  مدیر مؤسسه بین المللی پیام سازان نور از شکل گیری باشگاه زیبایی افکار در شهرستان فیروزکوه همگام و همزمان با برخی نقاط کشور خبر داد.

  index

  سید قربان حسینی مدیر مؤسسه بین المللی پیام سازان نور روز یکشنبه در گفت وگو با دیمه نیوز اظهارکرد: مؤسسه پیام سازان نور در اجرای بخشی از اهداف فرهنگی خود با ارائه طرحی از حدود یک سال پیش، به دنبال انتشار، ترویج و اشاعه افکار زیبا و مثبت در سطح جامعه است که یکی از آنها تشکیل باشگاه زیبایی افکار است.

  وی گفت: این مهم از شش ماه پیش با طرح در شبکه های اجتماعی مختلف آغاز و با عضوگیری و جذب افراد در این راستا شروع شده است و اخیراً با انجام کارها و سلسله مراتب قانونی کار، در 22 کارگروه مختلف توسعه یافته است.

  حسینی با بیان اینکه در نظر داریم این باشگاه را در سراسر کشور توسعه دهیم، تصریح کرد: رسته های کاری این باشگاه در زمینه های فرهنگی، هنری، مذهبی، معماری، گردشگری و . . . خواهد بود تا افکار زیبایی که در این زمینه ها کار و فعالیت می کنند را ساماندهی و به جامعه معرفی کنیم.

  وی نخستین شرط عضویت افراد در این باشگاه را انسانیت فرد و برخورداری از افکار زیبا عنوان کرد و افزود: علاقه مندان با تکمیل فرم جذب همکاری و ارائه کپی شناسنامه، کارت ملی، دو قطعه عکس، آخرین مدرک تحصیلی و 600 هزار ریال حق عضویت سالانه می توانند به عضویت این باشگاه در آیند.

  مدیر مؤسسه بین المللی پیام سازان نور با اشاره به اینکه هم اینک مقدمات شکل گیری این باشگاه در شهرهای بزرگ اصفهان، شیراز، یزد و مشهد فراهم شده، خاطرنشان کرد: به زودی نخستین نشست باشگاه زیبایی افکار در تهران برگزار می شود.

  وی همچنین از برنامه ریزی برای شکل گیری این باشگاه در فیروزکوه خبر داد و ابراز امیدواری کرد؛ با عنایت به دغدغه های فراوان ذهنی که امروز در سطح جامعه وجود دارد، شکل گیری این باشگاه بتواند افراد را هر چه بهتر به سوی افکار مثبت و روحیه بخش سوق داده و رهنون سازد تا تحمل مشکلات و سختی های زندگی روزمره آسانتر شود.

  پایان خبر/


  لینک کوتاه :  انتشار یافته: ۳
  1. با سلام .و خسته نباشید بی زحمت در صورت امکان .این جانب سوالی داشتم، که این باشگاه وابسته به کدام سازمان است چطور می توان در آن عضو شد و فعالیت کرد. ممنون مسشم اگر دز این زمینه اطلاعاتی زا در اختیاز بنده بگذارید و چرا که این جانب ایده هایی در این مورد دارم ممنون

  2. بی زحمت اطلاعات را ددر اختیارمان بگذارید


 • خبرخوان دیمه نیوز