پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 39550
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۸
 •   

  آمادگی‌های لازم برای ثبت‌نام کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه

  رئیس حوزه انتخابیه انتخابات شهرستان دماوند از آمادگی‌های لازم برای ثبت‌نام کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه خبر داد.   به گزارش دیمه نیوز به نقل از تارود، صبح امروز همزمان با آغاز رسمی ثبت‌نام دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان دماوند از محل ثبت‌نام بازدید […]


  رئیس حوزه انتخابیه انتخابات شهرستان دماوند از آمادگی‌های لازم برای ثبت‌نام کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه خبر داد.


   

  photo_2015-12-20_04-10-50

  به گزارش دیمه نیوز به نقل از تارود، صبح امروز همزمان با آغاز رسمی ثبت‌نام دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان دماوند از محل ثبت‌نام بازدید کرد.

  ناصر محمودی‌فرد در حاشیه این بازدید اظهار کرد: نخستین روز ثبت‌نام کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استقبال خوبی از سوی داوطلبان همراه شده است.

  وی با بیان اینکه فرمانداری شهرستان دماوند آمادگی‌های لازم را از گذشته با توجه به برنامه‌ریزی‌ها داشته است، افزود: با توجه به اینکه ثبت‌نام به صورت سامانه‌ای انجام می‌شود، هم‌زمان با ثبت‌نام داوطلبان استعلام‌های چهارگانه و پیگیری‌های قانونی برای تعیین صلاحیت انجام خواهد شد.

  فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: اکنون مشکل خاصی برای ثبت‌نام داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی وجود ندارد و آمادگی‌ لازم برای این منظور وجود دارد.

  محمودی‌فرد یادآور شد: افرادی که تمایل به حضور در این دوره از مجلس شورای اسلامی را با توجه به شرایط موجود دارند، می‌توانند برای ثبت‌نام حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه به محل فرمانداری شهرستان دماوند مراجعه کنند.

  وی اضافه کرد: شهرستان فیروزکوه، بخش ارجمند و بخش رودهن حوزه فرعی شهرستان دماوند هستند و ثبت‌نام کاندیدای این حوزه‌ها نیز در محل فرمانداری شهرستان دماوند انجام می‌شود.

  رئیس حوزه انتخابیه انتخابات شهرستان دماوند گفت: پس از پایان ثبت‌نام در روز جمعه پنجم دی ماه سال جاری، بر اساس جدول زمان‌بندی شده بررسی صلاحیت کاندیدای ثبت‌نام شده صورت می‌گیرد و پس از اعلام نظرات دستگاه‌های چهارگانه، هیئت اجرایی انتخابات تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

  لازم به ذکر است زمان ثبت‌نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز همزمان در سراسر کشور آغاز شد و به مدت هفت روز تا پایان روز جمعه پنجم دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

  همچنین انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در روز جمعه هفتم اسفندماه امسال برگزار خواهد شد؛ حوزه انتخابیه شهرستان دماوند با شهرستان فیروزکوه مشترک است.

  شهرستان دماوند در شرق پایتخت ایران قرار دارد و از دو بخش مرکزی و رودهن شامل پنج شهر، پنج دهستان و ۱۱۱ روستا تشکیل شده و موقعیت جغرافیایی این شهرستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار کرده است.

  شهرستان دماوند از شمال به استان مازندران و از جنوب به استان سمنان متصل می‌شود و دو جاده پرتردد و مواصلاتی مهم کشور هراز و فیروزکوه نیز از این شهرستان عبور می‌کند.

  شهرستان فیروزکوه نیز در شرقی‌ترین منطقه و در مرز استان تهران با استان‌های سمنان و مازندران قرار گرفته و از دو بخش مرکزی و ارجمند شامل دو شهر و چهار دهستان تشکیل شده است.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز