پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 39565
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴
 •   

  ثبت نام ۹ نفر داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه تاکنون

  در دومین روز ثبت نام نمایندگی در مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در مجموع تعداد ۹ نفر ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند.   به گزارش دیمه نیوز به نقل از  پایگاه خبری تارود، صبح دیروز در اولین روز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی چهار نفر در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه […]


  در دومین روز ثبت نام نمایندگی در مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در مجموع تعداد ۹ نفر ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند.


   

  374به گزارش دیمه نیوز به نقل از  پایگاه خبری تارود، صبح دیروز در اولین روز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی چهار نفر در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ثبت نام کردند.

  همچنین در دومین روز ثبت نام نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستانهای دماوند و فیروزکوه چهار نفر با حضور در محل ثبت نام ستاد انتخابات شهرستان دماوند و یک نفر از وزارت کشور ثبت نام کردند.

  از این تعداد دو نفر روحانی و یک خانم در بین ثبت نام کنندگان بوند که جوانترین آنان آقایی با ۳۰ سال سن امروز برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه اعلام آمادگی کردند.

  اسامی کسانی که تا به امروز در محل ستاد انتخابات شهرستان دماوند حضار شدند شامل محمد سراج متولد ۱۳۴۴با مدرک کارشناسی ارشد، مرتضی همتی متولد ۱۳۴۹ با کارشناسی ارشد، حسین هداوند متولد ۱۳۵۸ با کارشناسی ارشد، حسین‌ علی ‌جعفری متولد ۱۳۵۰ با کارشناسی ارشد، مصطفی چراغی متولد ۱۳۶۴ با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، مصطفی خانزادی متولد ۱۳۳۷ با مدرک تحصیلی دکتری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن حاجی‌حیدری متولد ۱۳۴۱ با مدرک حوزوی سطح ۴، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن اصلانی متولد ۱۳۴۶ با مدرک حوزوی سطح ۲ و سارا خدامرادی متولد ۱۳۶۱ با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ثبت نام کردند.

  لازم به ذکر است ثبت نام داوطلبان  نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه از زمان شروع به مدت یک هفته در محل فرمانداری شهرستان دماوند، ادامه خواهد داشت.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز