پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 39459
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 14 دسامبر, 2015 - 16:50
 •   

  سید احمد حسینی بعنوان سرپرست جدید اداره راه و شهرسازی فیروزکوه منصوب شد

  سید احمد حسینی معاون سابق اداره راه و شهرسازی دماوند بعنوان سرپرست جدید اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه منصوب شد.   به گزارش خبرنگار دیمه نیوز، طی حکمی از سوی فریبرز واحدی مدیرکل اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه سید احمد حسینی به سمت سرپرست اداره راه وشهرسازی شهرستان فیروزکوه منصوب شد. در این […]


  سید احمد حسینی معاون سابق اداره راه و شهرسازی دماوند بعنوان سرپرست جدید اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه منصوب شد.


   

  13920320000810_PhotoA

  به گزارش خبرنگار دیمه نیوز، طی حکمی از سوی فریبرز واحدی مدیرکل اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه سید احمد حسینی به سمت سرپرست اداره راه وشهرسازی شهرستان فیروزکوه منصوب شد.

  در این حکم آمده است :

  جناب آقای سید احمد حسینی سلام علیکم

  با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند شما به موج این حکم به سمت سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه منصوب می شوید، امید است با اتکا به خداوند متعال و تعامل سازنده با مسئولان محلی و شهرستانی ، مدیران و همکاران اداره کل در انجام امور مرطبت اداره راه و شهرسازی شهرستان موفق و سربلند باشید.

  همچنین سید احمد حسینی در گفتگو با دیمه نیوز اظهار داشت: در حوزه راه الویت ما حفظ ایمنی و ارتقاء راه ها خواهد بود در حوزه شهرسازی و اراضی، شناسایی کلی اراضی، در حوزه مسکن هم پروژه هایی که روی زمین مانده با همکاری همکاران امیدواریم بتوانیم رونق بیشتری دهیم.

  وی گفت: چند پروژه مهم شهرستان از جمله پروزه تعریض محور سمنان، پروژه محور محدود آباد، جاده سد نمرود به دلیل نبود بودجه در شهرستان متوقف شده  که انجام این پروژه ها می تواند رونق چشمگیری برای شهرستان داشته باشد.

  گفتنی است سید احمد حسینی دارای فوق لیسانس مدیریت دولتی و سابقه مدیریت اداره میراث فرهنگی شهرستان فیروزکوه، معاونت اداره راه و شهرسازی دماوند و نزدیک به 17 سال سابقه کار در اداره راه و شهرسازی را دارا می باشد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  انتشار یافته: ۲
  1. مهندس صادقی چی شد؟َ


 • خبرخوان دیمه نیوز