پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 39111
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
 •   

  نماینده دماوند و فیروزکوه: لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی نامزدها، خارج از نوبت بررسی خواهد شد

  نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت و امضای ۷۰ نماینده، لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی نامزدها به صحن علنی خارج از نوبت ارسال می‌گردد.   به گزارش دیمه نیوز، حمیدرضا مشهدی عباسی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود، با تقدیر از دولت بابت ارائه این لایحه با اشاره به با توجه به دستور […]


  نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت و امضای ۷۰ نماینده، لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی نامزدها به صحن علنی خارج از نوبت ارسال می‌گردد.


   

  mashahdi-abbasi1

  به گزارش دیمه نیوز، حمیدرضا مشهدی عباسی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود، با تقدیر از دولت بابت ارائه این لایحه با اشاره به با توجه به دستور و تأکیدات مقام معظم رهبری درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی به همه قوا، اظهار کرد: با تصویب این لایحه، مسائل رانت‌خواری و اختلاس کمرنگ می‌شود و همه  قوا باید مراقب افراد سودجو باشند؛ امروز متأسفانه بعد از سرمایه‌گذاری و کسب اعتماد، افرادی سودجو به دنبال اختلاس هستند و  این لایحه می‌تواند قدم مناسبی در اجرای این دستورایشان باشد.

  وی افزود: الفبا و مقدمه مبارزه با این قبیل مسائل، شفاف‌سازی می‌باشد و در همین راستا، مجلس با بررسی یک فوریتی، با لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی نامزدها موافقت کرد تا فرصت کافی برای اصلاح آن و همچنین بررسی کارشناسانه لایحه داشته باشد.

  مشهدی‌عباسی تصریح کرد: همه موافق تصویب لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی نامزدها هستند و با توافق و امضای حدود ۷۰ نماینده، قرار شد این لایحه خارج از نوبت جهت بررسی به صحن علنی ارسال گردد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز