پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 39889
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۱
 •   

  مردم با حضور پرشور در انتخابات پشتیبانی خود از نظام را به دنیا نشان می دهند

  حمیدرضا مشهدی عباسی بیان کرد: مردم با حضور پرشور خود پشتیبانی و حمایت از نظام و کیان کشور را مانند همیشه به دنیا نشان می دهند، و توطئه ها و نقشه های شوم بدخواهان نظام و مستکبرین را خنثی می کنند.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نماینده مردم شهرستان های فیروزکوه و دماوند […]


  حمیدرضا مشهدی عباسی بیان کرد: مردم با حضور پرشور خود پشتیبانی و حمایت از نظام و کیان کشور را مانند همیشه به دنیا نشان می دهند، و توطئه ها و نقشه های شوم بدخواهان نظام و مستکبرین را خنثی می کنند.


   

  1926462_904

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نماینده مردم شهرستان های فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه به فضای انتخابات حاکم در کشور اشاره کرد یادآور شد: انتخابات در کشورمان موهبتی الهی است؛ دموکراسی، آزادی و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای ثمره خون پاک شهداست.

  حمیدرضا مشهدی عباسی بیان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات و بحث اقتصاد، باید برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور و آگاهی بخشی به مردم کارهای لازم را انجام دهیم.

  وی با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی هر لحظه به توطئه و ستیزه جویی برای از بین بردن اقتدار و امنیت کشورمان در تلاش و تکاپو هستند، مردم با حضور پرشور خود پشتیبانی و حمایت از نظام و کیان کشور را مانند همیشه به دنیا نشان می دهند، و توطئه ها و نقشه های شوم بدخواهان نظام و مستکبرین را خنثی می کنند.

  مشهدی عباسی خواستار شد: مدیران و مسئولان با توان و تلاش بیشتری پیگیر به سرانجام رساندن فعالیت ها و پروژه های عمرانی باشند و اجازه ندهند مباحث انتخاباتی توسعه شهرستان را تحت شعاع قرار دهد.

  انتهای خبر/ ر


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز