دیمه نیوز
امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 40774
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ بهمن, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۷
 •   

  تصاویری تکان دهنده از کودک ۲ ساله که ۸ ماه کنار خیابان رها شده بود

  پس از آنکه طایفه یک پسربچه دو ساله ی آفریقایی به او برچسب جادوگری زدند و از خود طرد کردند،  او به مدت ۸ ماه در خیابان تنها به حال خود رها شده و در این مدت صرفا با غذایی که عابران برایش می انداختند، دوام آورده بود.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، […]


  پس از آنکه طایفه یک پسربچه دو ساله ی آفریقایی به او برچسب جادوگری زدند و از خود طرد کردند،  او به مدت ۸ ماه در خیابان تنها به حال خود رها شده و در این مدت صرفا با غذایی که عابران برایش می انداختند، دوام آورده بود.


   

  35507 ل

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، روز ۳۱ ژانویه که یک خانم دانمارکی ساکن آفریقا به نام «آنجا رینگرن لاون» با این پسر اهل نیجریه که حالا «هُپ» (امید) صدایش می کنند، مواجه شد، او فوق العاده نحیف و ضعیف بود و کرم ها به بدنش آسیب زده بودند

  4149594_865 ل

   

  لاوان پایه گذار موسسه « توسعه و کمک های آموزشی کودکان آفریقایی» است. وی سه سال پیش این نهاد را به منظور کمک به کودکانی تاسیس کرد که برچسب جادوگری خورده اند و از جامعه طرد شده اند و بعضا برخی توسط آشنایان خود به قتل می رسند.

  4149593_608 ل

   

  لاون با به اشتراک گذاشتن تصاویری از اولین دیدارش با هپ و ضمن درخواست کمک های خیریه برای پیگیری دوره های درمان او می نویسد: هزاران کودک به جادوگری متهم می شوند و ما شاهد شکنجه، ترس و مرگ این کودکان بوده ایم.  وی در ادامه می گوید: روزی که هپ به بیمارستان منتقل شد طی یک سری مراحل درمانی کرم ها را از روده او خارج کردند و به منظور کمک به خونسازی روزانه به او خون تزریق می شد. هم اکنون شرایط جسمی او پایدار است، خودش به تنهایی می تواند غذا بخورد و داروها هم روی او اثر کرده اند.

  4149603_280 ل 4149591_947 ل

  *تازه نیوز

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank