پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 40746
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 15 فوریه, 2016 - 12:14
 •   

  جلسه مشترک اعضای هیئات اجرائی، نظارت، بازرسی و ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه برگزار شد

  جلسه مشترک اعضای هیئات اجرائی، نظارت، بازرسی و ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه  روز گذشته در محل فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری فرماندار فیروزکوه هدف از تشکیل این جلسه مشترک با اعضای هیات اجرائی، نظارت و بازرسی با ستاد  را هم اندیشی همه دست اندرکاران انتخابات شهرستان عنوان […]


  جلسه مشترک اعضای هیئات اجرائی، نظارت، بازرسی و ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه  روز گذشته در محل فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.


   

  016

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری فرماندار فیروزکوه هدف از تشکیل این جلسه مشترک با اعضای هیات اجرائی، نظارت و بازرسی با ستاد  را هم اندیشی همه دست اندرکاران انتخابات شهرستان عنوان کرد و گفت: با برگزاری این جلسات همه مسائل و مشکلات رفع خواهد شد.

  فرماندار فیروزکوه ادامه داد: در آستانه انتخابات 7 اسفند هستیم و تا روز انتخابات جلسات بصورت روزانه برگزار خواهد شد و این به رفع مسائل و موارد، کمک خواهد کرد.

  طاهری اظهار کرد: برابر با قانون با تخلفات انتخاباتی برخورد خواهیم کرد و تبلیغات کاندیداها باید در چهارچوب قانون صورت بگیرد.

  وی گفت: 33 نقطه در شهر فیروزکوه و 6 نقطه در شهر ارجمند جهت تبلیغات انتخابات از سوی کمیته امحا مشخص گردیده و اطلاع رسانی میشود و در صورت مشاهده تبلیغات خارج از این نقاط کمیته امحا وارد عمل خواهد شد.

  فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه ضرورت دارد جهت الصاق تصاویر نامزدهای انتخاباتی محل های مناسبی توسط شهرداری در نظر گرفته شود گفت: کمیته امحا به منظور جلوگیری از آلودگی اماکن عمومی، نسبت به پاکسازی و جمع آوری تصاویر الصاق شده در خارج از محل های تعیین شده و هر گونه تخلف انتخاباتی اقدام می نماید.

  طاهری افزود: تخلفات انتخاباتی ابتدا به نامزدهای انتخابات اعلام شود تا نسبت به جمع آوری اقدام کنند، در غیر اینصورت کمیته امحا وارد می شود.

  نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: نکته مهم این است که ما به عنوان مجریان انتخابات با امانت داری و صداقت، شرایط را برای برگزاری انتخاباتی سالم فراهم کنیم و در نهایت، پیروز نهائی ملت غیورایران هستند که با حمایت قطعی و پیوسته خود از این نظام مشت محکم دیگری بر دهان دشمنان خواهند زد.

  در ادامه جلسه اعضای هیئات اجرایی، نظارت و بازرسی به ارائه گزارش عملکرد و نقطه نظرات خود پرداختند و کمیته های ستاد گزارشی از عملکرد خود ارائه دادند.

  طاهری اظهار امیدواری کرد: انشاالله با حضور گرم مردم در پای صندوق های رأی حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت خواهد شد.

   


  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز