پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 40993
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۳
 •   

  آغاز حماسه ای دیگر در شهرستان فیروزکوه+تصاویر

  حضور مردم شهرستان فیروزکوه و آغاز خلق حماسه ای دیگر در نخستین لحظات باز گشایی شعب اخذ رای به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان فیروزکوه در دقایق ابتدای آغاز انتخابات با حضور پر شور خود در شعب اخذ رای به ندای رهبر فرزانه ی انقلاب لبیک گفتند و به […]


  حضور مردم شهرستان فیروزکوه و آغاز خلق حماسه ای دیگر در نخستین لحظات باز گشایی شعب اخذ رای


  DSC_0619

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان فیروزکوه در دقایق ابتدای آغاز انتخابات با حضور پر شور خود در شعب اخذ رای به ندای رهبر فرزانه ی انقلاب لبیک گفتند و به آرمان های ملی  و مذهبی پاسخ داده اند و آماده ساز حماسه ای  دیگر شدند.

  این گزارش حاکی از آن است؛ شهرستان های فیروزکوه و دماوند میزبان پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می باشند.

  ستاد انتخابات وزارت کشور، جمعیت واجدین شرایط رأی در کشور را برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ نفر اعلام کرده است و هر شعبه‌ای که کار رأی‌گیری‌اش به اتمام برسد با حضور هیأت نظارت شمارش آراء آغاز و صورت‌جلسه خواهد شد و پس از تجمیع آرا، نتیجه انتخابات آن حوزه اعلام خواهد شد. در برخی حوزه‌ها امروز نتیجه آراء اعلام می‌شود.

  تعداد نامزدهای نمایندگی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه به ۲۳ نفر می‌باشد.

  گفتنی است تعداد واجدین شرایط در شهرستان فیروزکوه بیش از ۱۷ هزار نفر و تعداد رای اولی های این شهرستان ۴۹ نفر می باشد.
  DSC_0622 DSC_0630 DSC_0637 DSC_0640 DSC_0645

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز