پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 41019
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴
 •   

  آمادگی عوامل انتظامی جهت برخورد با تخلف خرید فروش آرا/ کاندیدا نظر مردم را تمکین کنند

  فرماندار فیروزکوه گفت: عوامل امنیتی و انتظامی آمادگی لازم جهت برخورد با تخلف خرید و فروش آرا را دارند، کاندیدا منتظر بمانند و هر چه نظر مردم بود را تمکین کنند.     نورالله طاهری در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار داشت: حضور مردم در […]


  فرماندار فیروزکوه گفت: عوامل امنیتی و انتظامی آمادگی لازم جهت برخورد با تخلف خرید و فروش آرا را دارند، کاندیدا منتظر بمانند و هر چه نظر مردم بود را تمکین کنند.


   

  DSC_0764

   

  نورالله طاهری در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار داشت: حضور مردم در شهرستان فیروزکوه تا این ساعت از روز بسیار پرشور بوده و احتمال می رود لحظه به لحظه بر مشارکت در انتخابات افزوده شود.

  وی گفت: قطعاً از دل این صندوق ها نظر مردم نسبت به آینده کشورشان بیرون خواهد آمد.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه افزود: از حدود سه ماه قبل تا به امروز همه تمهیدات لازم را برای برگزاری انتخاباتی خوب اندیشیده شده و عوامل امنیتی و انتظامی آمادگی لازم جهت برخورد با تخلف خرید و فروش آرا را دارند.

  وی خاطرنشان کرد: کاندیدا با حضور در انتخابات به وظیفه خود عمل کردند و سبب افزایش شور انتخاباتی شدند، باید منتظر بمانند و هر چه نظر مردم بود را تمکین کنند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز