پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 41082
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۱
 •   

  انتخابات خانه ملت در دماوند و فیروزکوه به دور دوم کشید/ مشارکت ۷۱ درصدی مردم این منطقه در انتخابات

  رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه از به دور دوم کشیده شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با مشارکت حدود ۷۱ درصدی همراه بود.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ناصر محمودی فرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آراء رسمی اعلام شده […]


  رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه از به دور دوم کشیده شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با مشارکت حدود ۷۱ درصدی همراه بود.


   

  659549

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ناصر محمودی فرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آراء رسمی اعلام شده مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با مشارکت حدود ۷۱ درصدی همراه بود که حدود ۶۸ هزار و ۹۰ رأی در صندوق‌های این حوزه انتخابیه ریخته شده است.

  وی افزود: همچنین سید احمد رسولی نژاد با کسب ۱۲ هزار و ۷۵۰ رأی نفر به‌عنوان نفر اول و قاسم میرزایی نکو با کسب ۱۰ هزار ۲۵۹ رأی به‌عنوان نفر دوم این میزان آراء را به خود اختصاص داده‌اند.

  رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه ادامه داد: همچنان با توجه به اینکه هیچ‌کدام از دو نامزد نتوانسته‌اند ۲۵ درصد آرا را کسب کنند، انتخابات به دور دوم کشیده شد.

  محمودی فرد از برخوردهایی به‌موقع با تخلفات انتخاباتی صورت گرفته در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه خبر داد و گفت: در ستاد پیشگیری و مقابله با جرائم انتخاباتی موارد مستندات کاندیداها نیز در حال بررسی می‌باشد که بیشترین تخلفات انتخاباتی گزارش‌شده مربوط به موضوع جابجایی افراد از شهرهای اطراف بوده است.

  وی گفت: دستگاه‌های قضایی در این زمینه تخلفات انتخاباتی برخورد لازم و کافی را داشته‌اند و با هماهنگی انجام‌شده بین دو فرمانداری هم‌جوار، میزان آسیب‌ها در این خصوص کمتر شده است.

  *تارود

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز