پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 40983
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
 •   

  تبلیغ آشکار روزنامه دولت برای روحانی در روز تبلیغ ممنوع+ عکس

  بعد از تبلیغات میلیاردی رئیس جمهور از طریق پیامک امروز هم روزنامه دولت در روز تبلیغات ممنوع، صفحه اول خود را به رپرتاژ آگهی آشکار برای روحانی اختصاص داد.  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛ بعد از تبلیغات میلیاردی رئیس جمهور از طریق پیامک امروز هم روزنامه دولت در روز تبلیغات ممنوع، صفحه اول خود […]


  بعد از تبلیغات میلیاردی رئیس جمهور از طریق پیامک امروز هم روزنامه دولت در روز تبلیغات ممنوع، صفحه اول خود را به رپرتاژ آگهی آشکار برای روحانی اختصاص داد.


   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛ بعد از تبلیغات میلیاردی رئیس جمهور از طریق پیامک امروز هم روزنامه دولت در روز تبلیغات ممنوع، صفحه اول خود را به رپرتاژ آگهی آشکار برای روحانی اختصاص داد.

  روز گذشته نیز حسن روحانی طی پیامکی از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت به عمل آورد.

  متن پیامک رئیس جمهور شرح زیر است:

  “مردم عزیز ایران؛

  کشور، امروز به رای شما نیاز دارد.
  جمعه ۷ اسفند، آینده پرامید ایران را رقم بزنیم.

  حسن روحانی رئیس جمهور”

  با توجه به اینکه روحانی، خود کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری است، بسیاری این اقدام‌های رئیس جمهور را هزینه میلیاردی وی از بیت المال برای تبلیغات شخصی در روزهای واپسین تبلیغات نامزدهای انتخاباتی قلمداد کردند و اعتراضات زیادی نسبت به این اقدام‌های رئیس جمهور در شبکه‌های مجازی صورت گرفت.

  *دانا

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. شما چرا گیر دادی به آقای روحانی ؟! پس چرا حرفی از رسانه به اصطلاح ملی نمیزنید که این چند روز به هر بهانه ای تصویر آقایان جنتی،لاریجانی و … پخش کردند.چرا حرفی از پیامک های فراوانی نمیزنید که بعد از پایان زمان تبلیغات در تخریب لیست امید ارسال شد.پیامک هایی که معلوم نبود از چه منبعی ارسال میشود !!! شما رسانه ای بی طرف باشید نه جیره خوره یک حزب و جناه.لطفا به رای و نظر مردم احترام بگزارید.


 • خبرخوان دیمه نیوز