پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 41125
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۲
 •   

  تخلفات بسیار برخی از کاندیداها در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه منجر به مخدوش شدن آرای مردم شد/ضرورت ایجاد درمانگاه تأمین اجتماعی در دماوند

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خواستار رسیدگی به تخلفات برخی کاندیداها در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه شد و تأکید کرد: با توجه به تخلفاتی که به مخدوش شدن آرای مردم منجر شد، باید آرا ابطال اعلام شود. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حمیدرضا مشهدی عباسی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر […]


  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خواستار رسیدگی به تخلفات برخی کاندیداها در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه شد و تأکید کرد: با توجه به تخلفاتی که به مخدوش شدن آرای مردم منجر شد، باید آرا ابطال اعلام شود.


  86698_orig

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حمیدرضا مشهدی عباسی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک به مناسبت پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با شرکت همه اقشار در انتخابات ۷ اسفند، گفت: با توجه به سوابق تلخ ابطال آرا در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه که ۲ بار در مجلس ششم و نهم اتفاق افتاده و مردم این منطقه را ۴ سال از داشتن نماینده محروم کرده، لازم بود جلوی تخلفات گرفته شود.

  نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه برای انتخابات مجلس دهم نیز تخلفات گسترده‌ای در حوزه انتخابیه بنده رخ داد و بسیاری از آرای مردم را مخدوش کرد.

  وی با بیان اینکه اگر قرار باشد ستون‌های مجلس دهم با خرید رأی پایه‌ریزی شود، دستور مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد بدون اجرا باقی می‌ماند، تصریح کرد: بسیاری از تخلفات کاندیداها به مخدوش شدن آرای مردم منجر شد، از این‌رو باید آرا ابطال شود.

  مشهدی عباسی تأکید کرد: شورای نگهبان باید نسبت به تخلفات انتخاباتی حساس بوده و زمینه اثرگذاری رأی واقعی مردم را فراهم کند.

  وی در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: ایجاد درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان دماوند ضروری است.

  این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: حمایت از باغداران برای حمایت از تولید ملی ضروری است، زیرا در حال حاضر بسیاری از باغداران موفق به فروش محصولات خود نشده‌اند و از این‌رو سیب تولید داخل در سردخانه‌ها مانده است و مردم مجبور هستند با قیمت گزاف سیب تهیه کنند.

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در تذکر پایانی خود به وزیر بهداشت و درمان خواستار تسریع در تحویل آمبولانس به مراکز درمانی حوزه انتخابیه‌اش شد.

  منبع: خانه ملت

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز