پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 41059
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند, ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹
 •   

  رقم زدن سرنوشت کشور مهم ترین دلیل حضور رای اولی ها در انتخابات

  رای اولی ها در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز مهمترین دلیل حضور خود در انتخابات را زقم زدن سرنوشت و آینده کشور بیان کردند حسین باقری یکی از رای اولی های شهرستان فیروزکوه در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار کرد: شرکت در انتخابات را حق خود میدانم و برای پیروزی امت حضور […]


  رای اولی ها در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز مهمترین دلیل حضور خود در انتخابات را زقم زدن سرنوشت و آینده کشور بیان کردند


  DSC_0739

  حسین باقری یکی از رای اولی های شهرستان فیروزکوه در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار کرد: شرکت در انتخابات را حق خود میدانم و برای پیروزی امت حضور یافته ام.

  وی گفت:  از دل این صندوق ها حرف یک یک ملت ایران بیرون خواهد آمد و امیدوارم که کاندیداها به چیزهایی که گفته اند عمل کنند.

  سپهر موسوی از رای اولی های شهرستان گفت: در انتخابات حضور پیدا کردم تا در موفقیت و سربلندی کشور سهیم باشم.

  وی افزود: حضور مردم در انتخابات نشان از همبستگی و اقتدار ایران است.

  DSC_0736

  یکی دیگر از رای اولی ها که با شور و شوق در صف رای گیری انتخابات حضور پیدا کرده و منتظر نوبت رای گیری خود است گفت: چون دارم سرنوشت کشورم را رقم میزنم بسیار خوشحالم.حضور ما رای اولی ها که سرشار از شوق است مانند هر ایرانی در سرنوشت کشور موثر است.

  محمد سراج یکی دیگر از جوانان رای اولی این شهرستان بیان کرد: ما نوجوانان وظیفه خود می دانیم که برای دفاع از نام انقلاب و ولایت فقیه در صف اول باشیم که در این روز سرنوشت ساز صحبت های کارشکنانه دشمنان تاثیری در تصمیم جدی ما نخواهد داشت.

  وی ادامه داد: مردم همچون حماسه ای که در ۲۲ بهمن خلق کردند، برگ زرین دیگری در هفتم اسفند در تاریخ ایران ثبت کردند و با حضور خود به عزت ایران اسلامی قوت بخشیدند.

  گفتنی است، شهرستان فیروزکوه در انتخابات امسال بیش از ۱۷ هزار واجد شرایط و ۴۹ رای اولی دارد.

  انتهای خبر/

   

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز