دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 41178
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۲
 •   

  وزیر کشور باید از ملت ایران عذر خواهی کند/ آمار ارائه شده کم لطفی به مردم است

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه با انتقاد شدید از آمار ارائه شده از سوی وزیر کشور در خصوص مشارکت مردم در انتخابات، خواستار عذر خواهی وزیر کشور از ملت ایران شد و این آمار را با توجه به حضور گسترده مردم کم لطفی در حق مردم ایران و خوراک دهی به رسانه های بی گانه […]


  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه با انتقاد شدید از آمار ارائه شده از سوی وزیر کشور در خصوص مشارکت مردم در انتخابات، خواستار عذر خواهی وزیر کشور از ملت ایران شد و این آمار را با توجه به حضور گسترده مردم کم لطفی در حق مردم ایران و خوراک دهی به رسانه های بی گانه دانست.


   

  ????????????????????????????????????

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان که در مسجد جامع فیروزکوه برگزار شد، با اشاره به تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به فرمان امام در چنین روی در سال ۵۷ اظهار کرد: تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) در ابتدای پیروزی انقلاب به معنای آن است که حکومت جمهوری اسلامی ایران همچون حکومت پیامبر مکرم اسلام برای مستضعفین است.

  وی ضمن تقدیر از انجام وظیفه مسئولان و کمک خیرین به نیازمندان گفت: مسئولان تنها به هفته نیکوکاری و هفته تاسیس کمیته امداد اکتفا نکنند، توقع و انتظار بیشتر است، خیرین و مسئولان در مسیر کمک به ازدواج جوانان حرکت کنند.

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه با اشاره به ۱۵ اسفند روز درخت و درخت کاری بیان کرد: در روایت آمده است که اگر کسی یک درخت قرص کند مانند آن است که یک انسان را زنده کرده است و همچنین آمده است اگر کسی درخت مثمر را قطع کند معصیت کرده است.

  وی با بیان غفلت های صورت گرفته در مقوله زمین خواری و سوء استفاده برخی افراد طی چند سال اخیر گفت: طی هفته گذشته اقدامات خوبی انجام شده و هزاران هکتار از اراضی ملی در شهرستان فیروزکوه رفع تصرف شد.

  حجت الاسلام اسماعیلی در ادامه با اشاره به پیام رهبر انقلاب و تقدیر از حضور گرم مردم اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب ۴ نکته را به منتخبین مردم بیان داشتند، ایشان فرمودند: آقایانی که می آیید مسئولیت می گیرید، “ترجیح منافع ملی، بر خواسته های شخصی و جناحی را مد نظر قرار دهید”.

  وی گفت: مقام معظم رهبری دومین نکته را “ایستادگی شجاعانه در مقابل مداخله بیگانگان” بیان داشتند، “واکنش انقلابی به نقشه های بدخواهان و خائنان” نکته سوم می باشد، “نقش جهادی در اندیشه وعمل” چهارمین نکته رهبر انقلاب خطاب به منتخبین مردم بوده است.

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه در ادامه با انتقاد شدید از وزیر کشور بیان داشت: وزیر کشور در نطقی گفتند “در تهران تنها ۵۰ درصد و در کشور ۶۲ درصد در انتخابات مشارکت داشته اند”، آقای وزیر کشور این آمار به درد خودت می خورد، کی گفته در کشور مشارکت مردم ۶۲ درصد بوده؟! در برخی شهرها مشارکت بیش از ۹۰ درصد گزارش شده، با گزارش ۶۲ درصدی چه کسی را می خواهی زیر سوال ببرید؟ خبرگان یا شورای نگهبان را؟

  وی ادامه داد: در شهرستان فیروزکوه در این فصل سرد اکثر روستاها خالی است اما گزارش ها حاکی از مشارکت نزدیک به ۹۵ درصد مردم در این روستا ها می باشد، ۶۲ درصد از کجا آمده؟!، چرا خوراک برای رسانه های بیگانه تهیه می کنید، وزیر کشور باید از ملت ایران عذر خواهی کند، ملتی که با تمام وجود در همه شهرستان ها در انتخابات شرکت کردند، این آمار کم لطفی به ملت ایران است.

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه در پایان  اظهار امیدواری کرد: با تشکیل مجلس دهم مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم که مدنظر مقام معظم رهبری است هم برطرف خواهد شد و شاهد تحول در کشور باشیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :