پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 40979
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۳
 •   

  ۲۳ نفری که در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه رقابت می‌کنند

  کاندیداها در مدت تبلیغات حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، از طرق گوناگون از جمله پوستر، شبکه اجتماعی و مناظره، سوابق، توانمندی، خط مشی و اهداف خویش را اعلام کردند و حال این مردم هستند که تصمیم نهایی را می گیرند تا چه کسی بر صندلی بهارستان برای چهار سال آینده تکیه زند. اطلاعات زیر بر […]


  کاندیداها در مدت تبلیغات حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، از طرق گوناگون از جمله پوستر، شبکه اجتماعی و مناظره، سوابق، توانمندی، خط مشی و اهداف خویش را اعلام کردند و حال این مردم هستند که تصمیم نهایی را می گیرند تا چه کسی بر صندلی بهارستان برای چهار سال آینده تکیه زند. اطلاعات زیر بر مبنای حرف ها و پوسترهای این داوطلبان جمع آوری شده است تا کمکی در زمینه جمع بندی نهایی باشد.


   

  رقابت انتخاباتی

  ۱- داود آهنگران با کد ۱۲۱۴

  داود آهنگران از دیگر کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه می‌باشد. وی دانش آموخته رشته روان‌شناسی است و با اهدافی نظیر ولایت‌مداری و عدالت محوری، قانون‌گرایی و حق طلبی، اصلاحات اقتصادی و رفاه اجتماعی با نگرش صداقت و خدمت‌گذاری وارد عرصه انتخاباتی گردیده است.
  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۲-محسن اکبری با کد ۱۲۱۹

  محسن اکبری دانشجوی دکترای مدیریت، فرهنگی و دارای سابقه مدیریت در آموزش و پرورش منطقه هشت تهران است. وی مهم ترین مسئله منطقه را آب و بیکاری و عدم توجه به پتانسیل گردشگری می داند و عدم توجه به کشاورزی منطقه به شدت مورد انتقاد وی است و از مواردی از قبیل کمبود آب و عدم بیمه محصولات و کشاورزی و کمبود تسهیلات در این حوزه گلایه دارد.

  حزب اعتدال و توسعه حمایت رسمی خود را از محسن اکبری در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه اعلام کرده است.

  ۳-مصطفی جعفرقلی با کد ۱۲۵۲

  مصطفی جعفر قلی کارشناس ارشد مدیریت نامزد دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی مهمترین اهداف حضور خود را در این عرصه کمک به توسعه بخش کشاورزی و دامپروری، کمک به توسعه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش علمی و مراکز فناوری در منطقه، کمک به توسعه گردشگری، کمک به توسعه بخش صنعتی و معدنی منطقه، کمک به توسعه بهداشت و ایجاد بیمارستان‌های تخصصی و پیگیری اصلاح حقوق معلمان و نظام آموزشی کشور معرفی می‌کند. وی موضوع بیکاری، عدم اختصاص فضای کافی برای فعالیت‌های آموزشی و تربیتی، نبود امکانات درمانی مناسب و عدم وجود مراکز رفاهی و تفریحی در منطقه را به عنوان مهمترین چالش‌های دلیل حضور خود در انتخابات می‌داند.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۴-عسگر جلالیان با کد ۱۲۵۴

  عسگر جلالیان، دارای مدرک فوق لیسانس و دکترای علوم ارتباطات  و با تجربه مدیریت در دولت‌های هاشمی رفسنجانی، خاتمی، احمدی نژاد و روحانی و با ۵۰ اثر علمی و با سوابقی چون نمایندگی شورای اسلامی، عضویت در هیات علمی دانشگاه یکی از نمایندگان دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه می‌باشد. اصلی‌ترین شعار او تجربه، توانمندی و صداقت است، همچنین اعتقاد وی بر این است که تحقق مثلث توسعه با سه ضلع کشاورزی و دامداری، توریست و گردشگری و تحقیقات و پژوهش در این منطقه از ضروریات است. جلالیان در زمینه توسعه کشاورزی و دامداری با هدف مرتفع کردن مشکل آب کشاورزی، ایجاد پایانه میوه و تره بار شرق تهران و ایجاد تعاونی‌های کوچک برای هر یک از محصولات کشاورزی قدم در این مسیر نهاده است. وی معتقد است مناطق حوزه انتخابیه استعداد تاسیس و راه‌اندازی مرکز بین‌المللی تحقیقات پژوهش و آموزشی- درمانی گیاهان دارویی را داراست.همچنین در زمینه اشتغال اعتقاد او بر دارا بودن ظرفیت‌های فراوان در شهرهای منطقه است و حداقل سه برابر نیازهای شهرهای منطقه میتوان شغل ایجاد کرد. از سوابق اجرایی وی می‌توان به مواردی چون نمایندگی هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، قائم مقام معاون وزیر،نایب رییس کمیته بین‌المجالس ایران و کویت و معاونت دانشگاه پیام نور کشور اشاره کرد.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۵- محسن جمالی مهر با کد ۱۲۵۶

  محسن جمالی مهر، کاندید دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد فلسفه علم، کارشناس ارشد مهندسی صنایع( مدیریت سیستم و بهره‌وری)، کارشناس مهندسی کشاورزی و دارای مدرک دوره‌های مدیریت استراتژیک و کارآفرینی می‌باشد. از سوابق شغلی جمالی مهر میتوان به فعالیت در عرصه‌های مختلف صنعتی، مدیریت شهرک‌های امیریه فیروزکوه، خوارزمی و پایتخت در استان تهران، مشاور مدیر عامل و دبیر هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، قائم مقام معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی شهرک‌های صنعتی تهران و مدیریت امور اداری و منابع انسانی شهرک‌های صنعتی تهران اشاره کرد.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۶-محمدحسن حاجی حیدری با کد ۱۲۵۸

  محمد حسن حاجی حیدری محقق، مدرس و نویسنده از کاندیداهای دهمین دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه می‌باشد و در سال‌های اولیه جنگ، عهده‌دار آموزش و نظارت بخشی از رزمندگان تهرانی برای اعزم بوده است. وی هم اکنون از مدرسان معقول و منطوق و عوض مجمع جامعه مدرسین و عضو بسیج اساتید می‌باشد. او از شاگردان خاص و مورد علاقه آیت الله مجتهدی تهرانی است. وی با شعار شجاعت، صداقت و صلاحیت و خط مشی مخالفت با اشرافی‌گری و رانت‌خواری و بازی‌های سیاسی، وارد عرصه رقابت‌های انتخاباتی شده است.

  وی در نشست ائتلاف اصولگرایان حضور داشت و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۷-منیرالسادات حسینی با کد ۱۲۵۹

  ۸-حمیدرضا خلیلی با کد ۱۲۶۹

  حمیدرضا خلیلی، کارشناسی ارشد رشته کشاورزی و منابع طبیعی و در حال حاضر دانشجوی دکترا با سوابق مدیریت جهاد کشاورزی دماوند عضو شورای مرکزی نظام مهندسی کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست استان تهران، کارشناس رسمی دادگستری و مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان تهران پا به عرصه رقابتهای انتخاباتی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دماوند و فیروزکوه گذاشته است. وی انگیزه خود را از حضور اینگونه بیان میکند که ۵۳ هزار درخواست مردمی در حوزه های مختلف طبقه بندی و درصد بندی کردم، که برای هر کدام از آن برنامه دارم و مسیر پیگیری را تعیین کردم، چند سالی هم به عنوان مشاور وارد مجلس شدم ، شناخت خوبی از مجلس دارم و برای حل مشکلاتی که عموماً مدیریتی است در حوزه انتخابیه و اصلاح دستور العمل های اجرایی قوانین که مطابق با خواسته های حوزه انتخابیه نیست وارد عمل شوم. وی تقسیم عادلانه امکانات در تمام نقطه حوزه انتخابیه بدون تعصب به منطقه خاص است، جذب سرمایه گذاری جهت توسعه و ایجاد اشتغال، پیگیری توسعه بافت روستاها و محدوده خدماتی شهرها به منظور حل مشکل مسکن و استقبال از سرمایه گذاران و ساکنین شهرهای بزرگ در این منطقه، تلاش برای جذب حداکثری اعتبارات دولتی به منظور توسعه عمرانی حوزه انتخابیه، افزایش سطح کیفی خدمات بهداشت را از اهداف خود برای نمایندگب مجلس برشمرده است.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۹-روح الله درویش با کد ۱۲۷۱

  روح‌الله درویش، از کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، دارای مدرک مهندسی منابع طبیعی با گرایش مهندسی آب و با تسلط بر مدیریت تکنولوژی سیستم مدیریت جغرافیایی با هدف دستیابی به توسعه پایدار و شعار برنامه ریزی یکپارچه منطقه‌ای و پرهیز از بخشی نگری قدم در عرصه انتخاباتی این دوره گذاشته است. از مهارت‌ها و تخصص‌های وی می‌توان به مواردی چون مدیریت پردازش تصاویر ماهواره‌ای کاربردی در علوم زمین ومحیط زیست و منابع طبیعی و کشاورزی و استخراج انواع نقشه‌های موضوعی و کاربری اراضی، تهیه طرح‌های جامع شهری جهت ساماندهی و توسعه شهری برای شهرهای واقع در حوزه استحفاظی و جلوگیری از زمین‌خواری با تاکید بر حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست با توجه به ارتباط مستقیم با رشته تحصیلی از اهداف وی می‌باشد. همکاری با دفتر توسعه سازمان ملل در قالب پروژه ملی حبله رود در استان تهران و همکاری با شرکت‌های مهندسین مشاور در تهیه انواع طرح‌های مطالعاتی با موضوعات آمایش سرزمین بخشی از سوابق کاری او می‌باشد. مهمترین اهداف و برنامه‌های درویش شامل مواردی از قبیل انجام مطالعات آمایش سرزمین برای منطقه با توجه به تخصص و زمینه کاری، مدیریت منابع آبی در حوزه استحفاظی و افزایش سهم تخصیص آب سد نمرود اسماعیل طاهری کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی، کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه با هدف اعتماد، همدلی تفاهم، مشورت و صداقت پا به عرصه انتخاباتی این دوره نهاده است.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۱۰-سیدمحمدباقر دریاباری با کد ۱۲۷۲

  سید محمد باقر دریاباری، دیگر کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه دارای سوابق علمی و تحصیلی حوزوی، دکترا از دانشگاه علوم پزشکی و کارشناسی افسری می‌باشد. مهم‌ترین شعار وی اعتدال و توسعه است. سوابق کاری و مدیریتی دریاباری شامل مواردی چون کاندیدای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، رییس دپارتمان نفت و گاز گروه صنعتی اوکسین صنعت ایران، معاونت مدیر کل بهداشت و درمان سازمان تعزیرات حکومتی کشور، بازرس گروه بازرسی‌های سیستماتیک نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ومسئول هماهنگی ساخت تجهیزات سیمان سرواسول ایران و ونزوئلا می‌باشد.

  دریاباری در نشست ائتلاف اصولگرایان حضور داشت. غلامعباس کیانی و علی میرزا کریمی از حمایت‌کنندگان وی می‌باشند. همچنین در یکی از روزنامه‌های محلی فیروزکوه، تصویر وی با پشت زمینه حزب اعتدال و توسعه آورده شده است.

  ۱۱-احمد دماوندی نژاد منفرد با کد ۱۲۷۴

  احمد دماوندی نژاد منفرد، کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دارای مدرک کارشناسی ارشد آبیاری و زهکشی از دانشگاه شهید چمران اهواز، متخصص در زمینه انتقال و توزیع و آب‌رسانی به اراضی کشور،  دارای هجده سال سابقه کار در زمینه مشاوره، طراحی و مدیریت طرح ثبت اختراع فرآیند بهره برداری از شبکه‌های آبیاری و پدید آورنده نرم افزار مدیریت بهره برداری از شبکه‌های آبیاری می‌باشد. از اهداف و برنامه‌های وی می‌توان به اجرا و بازسازی پروژه‌های عمرانی، اشتغال‌زایی و استفاده از نیروی کار جوان و متخصص در بخش‌های مختلف تولیدی و عمرانی، آسیب‌شناسی اجتماعی و فرهنگی و تلاش در جهت کاهش آن و حمایت و پشتیبانی از دولت در راه رسیدن به اهاف ملی اشاره کرد. طراحی شبکه آبیاری بارانی دشت لگزی اسدا…بیگ ( شرکت خدمات فنی مهندسی آب و خاک کشور)، کارشناس مسئول و طراح خطوط انتقال آب و کانال‌های اراضی پایاب ایستگاه پمپاژ هشت مغان، کارشناس انتقال کانال آب افضل آباد به کوه خواجه در زابل و مدیر طرح مطالعاتی و کارشناس طرح انتقال آب سیستان ناحیه عمرانی ۳ هیرمند از مهمترین سوابق اجرایی وی است.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۱۲-سیداحمد رسولی نژاد با کد ۱۲۷۸

  سید احمد رسولی نژاد، دارای مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز در رشته حقوق، کارشناسی ارشد در رشته حقوق عمومی از دانشگاه دولتی شیراز و نماینده دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی می‌باشد. از سوابق سیاسی وی می‌توان به راه اندازی حزب جمهوری  در سال ۱۳۶۰ در فیروزکوه اشاره کرد.همچنین او اتحادیه انجمن‌های اسلامی و انجمن اسلامی شهدای هفتم تیر را تشکیل داد. وی همچنین موسس و عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس شورای نیز بود. مسئول دفتر ویژه قائم مقام بنیاد مستضعفان و جانبازان، عضو کمیسیون تلفیق برنامه‌های دوم، سوم و چهارم توسعه و معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان از دیگر سوابق اجرایی وی است. وی در دوره جدید انتخابات مجلس شورای اسلامی، با هدف اتحاد و همدلی، توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال شرکت کرده است.

  وی در نشست ائتلاف اصولگرایان حضور داشت.

  ۱۳-محمد سراج با کد ۱۲۸۵

  محمد سراج، دارای سوابق تحصیلی و علمی لیسانس حقوق قضایی، فوق لیسانس مدیریت، فوق لیسانس حقوق عمومی و مدرس دانشگاه‌های آزاد و پیام نور، کاندید دوره دهم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه با سوابق ایثارگری چون حضور در جبهه‌های جنگ تحمیلی به مدت ۶ سال، فرماندهی گردان‌های کمیل در لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) و عمار در تیپ ۲۲ بعثت و معاونت گردان عبدالعظیم لشکر ۲۷ پا در عرصه انتخابات نهاده است. از سوابق اجرایی و مدیریتی سراج می‌توان به مواردی از جمله مسئولیت واحد بسیج فیروزکوه، قائم مقام سپاه فیروزکوه، فرمانده سپاه رباط کریم، دماوند و شهریار، عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران، فرمانده ناحیه بسیج دانش‌آموزی و مدیر کل هسته مرکزی گزینش سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اشاره کرد. سراج در سخنرانی‌هایش، نقد به سیستم اداری موجود و عدم تکریم مردم در ادارات را مورد انتقاد شدید قرار داد.

  وی در نشست ائتلاف اصولگرایان حضور داشت و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۱۴-اسماعیل طاهری با کد ۱۲۸۹

  اسماعیل طاهری، کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی از دیگر کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه است. وی با شعار تعامل، تفاهم، مشورت، وحدت و صداقت در این دوره از انتخابات شرکت نموده است. از سوابق اجرایی طاهری می‌توان به ۱۰ سال عضویت رسمی سپاه پاسداران خراسان در دوران هشت سال دفاع مقدس، ۲۰ سال مدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن، مدیریت فعلی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن و عضویت شورای بسیج اساتید  و کارکنان دانشگاه اشاره کرد.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۱۵-فاطمه عرب احمدی با کد ۱۲۹۱

  فاطمه عرب احمدی، دانشجوی دکتری فقه و مبانی حقوق اسلامی و جوانترین کاندید دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دماوند و فیروزکوه است. وی وابسته به حزب و جناح سیاسی نمیباشد و با خط مشی خدمت به مردم و باز نمودن گره از مشکلات پا به عرصه گذاشته است و در تبلیغات خود از عکسهای شیخ شبلی به عنوان نماد و هویت بومی و فرهنگی استفاده نموده است. توسعه حوزه انتخابیه فارغ از دماوند، فیروزکوه و رودهن، رفع موانع تولید و اشتغال جوانان از اصلیترین اهداف این کاندید ذکر شده است.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۱۶-اصغر عرب جوادی با کد ۱۲۹۲

  اصغر عرب جوادی، از کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه به دنبال ارائه تفکرنو پویا بدون وابستگی به جناح‌ها و کانون‌های سیاسی است. وی دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی، با تسلط کامل بر قوانین ومقررات سرمایه گذاری خارجی می‌باشد. از سوابق اجرایی عرب جوادی میتوان به کارشناسی بودجه اداره کل نیروی انسانی و توسعه مدیریت سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران اشاره کرد. شعار اصلی وی صداقت، اشتغال‌زایی و مبارزه با فساد اقتصادی است.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  ۱۷-علیرضا فخاری با کد ۱۲۹۵

  علیرضا فخاری کارشناس مدیریت بازرگانی و کارشناس ارشد مدیریت از دیگر کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه می‌باشد. از سوابق مدیریتی فخاری می‌توان به معاونت استاندار تهران، نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده ۹۹ شهرداری‌ها، فرمانداری شهرستان دماوند، مدیریت کل سازمان املاک شهرداری تهران و معاونت اقتصادی کل سپاه پاسداران اشاره کرد. حمایت از تدوین سند آمایش سرزمین و برآورد ظرفیت‌های منطقه و معرفی مناطق مستعد جهت سرمایه گذاری، تلاش در اصلاح معایب نظام اداری با هدف تکریم ارباب رجوع در جهت بهبود نظام اداری، حمایت از جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و خارجی، افزایش فرصت‌های شغلی و حمایت از کارآفرینان با هدف کاهش معضل بیکاری، متنوع سازی ساختار اقتصادی منطقه در جهت توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری از مهمترین اهداف وی می‌باشد. وی در ایام تبلیغات وبسایت www.a-fakhari.com را راه‌اندازی کرد.
  فخاری در نشست ائتلاف اصولگرایان حضور داشت. شاهرخ رامین حمایت خود را از علیرضا فخاری اعلام کرده است.

  ۱۸-سیدحمید قریشی با کد ۱۲۹۷

  ۱۹-عزت الله محمد غفوی با کد ۱۴۱۶

  عزت الله محمد غفوری از کاندیداهای دهمین دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه می‌باشد. مردم‌گرایی، حق‌گرایی و عدالت محوری اصلی‌ترین شعار وی است.

  وی در گرایش حزبی خود را توسعه همه جانبه حول محور ولایت فقیه با وحدت سیاسی و اتحاد جغرافیایی معرفی کرده است.

  ۲۰-حمیدرضا مشهدی عباسی با کد ۱۴۱۸

  حمید رضا مشهدی عباسی، نماینده میان دوره‌ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخاباتی دماوند، فیروزکوه و رودهن، با سوابقی نظیر مدیریت کل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش، عضویت در کمیسیون برنامه‌های درسی و تربیتی شورای عالی آموزش و پرورش، معاونت آموزش نظری مهارتی و کارشناس مسئول ارزیابی و پاسخ‌گویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در دهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی شرکت نموده است. از عملکرد مشهدی عباسی در دوره نهم مجلس شورای اسلامی می‌توان به تصویب مکانیزه شدن جمع‌آوری فاضلاب شهری،  اجرای پروژه جاده سرهار در جهت کاهش بار ترافیکی منطقه گیلاوند،   پروژه دولتی شدن بیمارستان حضرت فاطمه(س)،   دریافت مجوز پلی‌کیلینیک تخصصی تامین اجتماعی، تکمیل پروژه بلوار بعثت،   حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در جهت ساخت هتل در شهرستان،   کمک به پروژه‌های شهرداری فیروزکوه و ارجمند، تعریض جاده کیلان آبسرد، ساماندهی صنوف مزاحم و انجام سه هزار ملاقات مردمی در دوره میاندوره‌ای نمایندگی اشاره کرد. وی فعالیت‌های خود را از طریق سایت www.m-abbasi.com و صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام، اطلاع‌رسانی کرده است.

  وی در گرایش حزبی خود را توسعه همه جانبه حول محور ولایت فقیه با وحدت سیاسی و اتحاد جغرافیایی معرفی کرده است.

  ۲۱-حبیب الله ملکوتی فر با کد ۱۴۲۱

  حبیب‌الله ملکوتی فر، نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، از اهالی روستای آسور دارای دکترای بین الملل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، فوق لیسانس دیپلماسی سازمان‌های بین المللی از دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه و لیسانس رشته روابط سیاسی از دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه می‌باشد. وی تسلط کامل به دو زبان انگلیسی و عربی داشته و دوره‌های تخصصی  حقوق بشر از دفتر سازمان ملل متحده در تهران، دوره تخصصی حقوق سرمایه‌گذاری و تجارت دو جانبه و چند جانبه از دفتر سازمان بهره وری آسیایی در بانکوک تایلند را گذرانده است ملکوتی فر دارای سوابق اجرایی در وزارت امور خارجه بوده که از جمله آن‌ها کارشناس اداره کل اطلاعات و مطبوعات،  دبیر سیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بحرین از آذرماه، جانشین سفیر جمهوری اسلامی ایران در بحرین، رایزن سیاسی سفات جمهوری اسلامی ایران در اتریش بوده است.

  وی در روزمه خود حمایت جبهه اعتدال گرایان و حزب ندا را ذکر کرده است.

  ۲۲-قاسم میرزایی نکو با کد ۱۴۲۵

  قاسم میرزایی نیکو، از اهالی کیلان، دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی، مدیریت در حوزه‌های حمل و نقل و بازرگانی و کارشناسی برنامه ریزی منطقه‌ای است. وی با سوابق اجرایی عضویت در سپاه پاسداران، نماینده رسمی دفتر مطالعات وزارت امور خارجه در شورای روابط خارجی، مدیر کل بازرسی ویژه وزارت راه و ترابری در زمان وزارت مهندس حجتی، مشاور وزیر بازرگانی در اواخر دولت اصلاحات و رایزن بازرگانی ایران در امارات متحده عربی کاندید دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی گردیده است. از سوابق ایثارگری وی می‌توان به حضور در مناطق جنگی جنوب و سر پل ذهاب و از سوابق سیاسی و مطبوعاتی او میتوان به فعالیت در جهت راه اندازی شورای اصلاح طلبان در شهرستان‌های استان تهران، همکاری موثر با احزاب اصلاح طلب و همکاری فکری و نگارش مقاله برای مطبوعات کشوری و محلی اشاره کرد. وی با  چشم انداز توسعه برنامه‌ها و اهداف خود را در موارد زیر ارائه داده است.   برنامه‌های اجتماعی شامل تعامل و ارتباط منظم با رسانه‌ها، استفاده از خرد جمعی و تلاش برای جذب سرمایه‌های افراد خیر برای حمایت از افراد آسیب دیدهدر برابر ناهنجاری‌های اجتماعی، تلاش در جهت بهینه کردن مصرف آب و انرژی، حمایت از اشتغال فارغ التحصیلان و فراهم کردن فرصت‌های آموزشی فعالان در زمینه از دانش روز در زمینه کشاورزی و دامداری، تلاش برای جذب نیروهای بومی در جهت سرمایه‌گذاری، مدیریت و کارشناسی در صنعت معدن  و توسعه صنعت گردشگری و میراث فرهنگی، هنری و ورزشی و سلامت و بهداشت عمومی از مهمترین اهداف وی در ورود به کارزار انتخاباتی است.

  وی کاندید ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان است و البته موفق به جلب حمایت حزب اعتدال و توسعه ایران نشد. شخصیت‌های اصلاح‌طلب از جمله مرتضی الویری، مصطفی خانزادی، عبدالواحد موسوی لاری(وزیر کشور خاتمی و صاحب امتیاز دانشگاه ارشاد دماوند)، محمدرضا عارف و محمدرضا خاتمی(از متحصنین مجلس ششم) از حامیان وی می‌باشند.

  ۲۳-بهزاد نوری نیری با کد ۱۴۲۸

  بهزاد نوری نیری از خانواده محترم شهدای هشت سال دفاع مقدس، دارای مدرک لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت  بازرگانی، از دیگر کاندیدای دوره دهم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه می‌باشد.  دادن امتیازات و اعطای تسهیلات بلا عوض در بخش کشاورزی،   رفع بحران کم آبی در منطقه،   حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و تولید کننده در بخش صنعت، حمایت از بخش خصوصی و تعاونی، توسعه صنعت گردشگری و جذب توریسم به دلیل دارا بودن پتانسیل‌های بالقوه منطقه از مهمترین اهداف ذکر شده توسط وی می‌باشد. وی اعتقاد به کارگروهی و خرد جمعی داشته و از سوابق اجرایی او می‌توان به ۲۶ سال سابقه اجرایی در بخش صنعت در سمت‌های مدیریت مالی  و اجرایی و همچنین قائم مقامی مدیریت عامل  و و هیئت مدیره در شرکت‌های تولیدی و بازرگانی اشاره کرد. دیدگاه کلی نوری نیری به امر انتخابات، رسیدگی به دغدغه‌های مملکتی و مسائل اقتصادی و رفع مشکلات منطقه ای و نظارت بر اجرای صحیح قانون و ارتباط اصولی با مردم می‌باشد.

  وی گرایش حزبی خاصی را در رزومه خویش نیاورده است و حمایت شخص یا گروهی را ذکر نکرده است.

  منبع: تارود

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز