دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 41238
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۸
 •   

  برگزاری دومین دوره مسابقات کشتی جام مرحوم قاسم سراج در فیروزکوه

  دومین دوره مسابقات کشتی جام مرحوم قاسم سراج در خانه کشتی شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، دومین دوره مسابقات کشتی آزاد جام مرحوم قاسم سراج با حضور ۱۷۰ کشتی گیر و ۷ تیم از رستم کلا ،قائمشهر ،زیرآب ، سمنان ،شهرقدس ،نیروی زمینی تهران و فیروزکوه در خانه کشتی […]


  دومین دوره مسابقات کشتی جام مرحوم قاسم سراج در خانه کشتی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  photo_2016-03-06_17-12-43

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، دومین دوره مسابقات کشتی آزاد جام مرحوم قاسم سراج با حضور ۱۷۰ کشتی گیر و ۷ تیم از رستم کلا ،قائمشهر ،زیرآب ، سمنان ،شهرقدس ،نیروی زمینی تهران و فیروزکوه در خانه کشتی شهید کریم کیانی شهرستان فیروزکوه به صورت دوره ای برگزار شد.

  در این دوره از مسابقات تیم فیروزکوه در مجموع تیمی مقام اول و تیم رستم کلا مقام دوم و تیم قائم شهر به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافتند.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۲
  1. آقایان ورزشی فیروزکوه با اعتبار مرحوم قاسم سراج برای خود هزینه نکنید……آقایان به اصطلاح ورزشی به بهانه جام مرحوم سراج نردبان پلکانی برای خود نسازید……آقای هیات کشتی جام مرحوم سراج با چه هدف و نیتی برگزار گردید????? اعتبار و اعتلای ورزش فیروزکوه را به بازی گرفتید…..

  2. با سلام.من خودم تو سالن مسابقات بودم اصلا سطح مسابقات در حد نام اسطوره فیروزکوه نبود.نمیدونم چرا مسوولین شهری و یا استانی حضور نداشتند.واقعا حیف شد که این مسابقات با این شکل برگزار گردید.خواهش میکنم به عنوان یه شهروند سالهای بعد به این نحو برگزار نشه این جام.قاسم سراج خیلی برای ورزش فیروزکوه زحمت کشیده و این مسابقات در حدش نبود.


 • Alexa Traffic Rank