پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42009
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 29 آوریل, 2016 - 07:17
 •   

  آغاز رقابت دو نامزد انتخاباتی بر سر یک کرسی مجلس/ درب شعب اخذ رای در فیروزکوه باز شد

  دومین مرحله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دومین مرحله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه آغاز شد و دو نامزد انتخاباتی راه یافته به دور دوم در این حوزه انتخابیه بر سر یک کرسی مجلس […]


  دومین مرحله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه آغاز شد.


  Firuzkuh

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دومین مرحله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه آغاز شد و دو نامزد انتخاباتی راه یافته به دور دوم در این حوزه انتخابیه بر سر یک کرسی مجلس شورای اسلامی رقابت خواهند کرد.

  در شهرستان فیروزکوه 48 شعبه اخذ رای آرا مردم را جمع آوری خواهد کرد که از این تعداد ۳۶ شعبه در بخش مرکزی و ۱۲ شعبه در بخش ارجمند می باشد.

  از 48 شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه فیروزکوه ۲۴ شعبه ثابت و ۲۴ شعبه سیار است که در بخش مرکزی ۱۷ شعبه شهری، ۱۹ شعبه روستایی و  در بخش ارجمند دو شعبه شهری و ۱۰ شعبه روستایی استقرار یافته است.

  گفتنی است تعداد واجدین شرایط در شهرستان فیروزکوه بیش از 17 هزار نفر اعلام شده است.

  بنا بر اعلام ستاد انتخابات کشور، در دومین مرحله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه متولدین 10 اردیبهشت 77 و قبل از آن و افرادی که در مرحله نخست انتخابات در یکی از حوزه های انتخابیه دماوند و فیروزکوه رای داده باشند در این مرحله مجاز به شرکت در انتخابات هستند.

  همچنین افرادی که در مرحله نخست به هر دلیلی امکان شرکت در انتخابات را پیدا نکردند نیز می توانند در این مرحله در انتخابات شرکت کنند.

  لازم به ذکر است مهلت رای گیری در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تنها از ۸ صبح تا 7 بعد از ظهر می باشد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز