دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42263
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
 •   

  ابعاد شخصیت حضرت امام(ره) و راه امام(ره) برای جوانان تبیین و تشریح شود

  فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه نقش بزرگداشت حضرت امام(ره) صرفاً یک مراسم وآیین عزاداری وگردهمایی نیست وباید ابعاد شخصیت حضرت امام(ره) وراه امام(ره) برای جوانان تبیین وتشریح شود. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛ نورالله طاهری فرماندار فیروزکوه در اولین جلسه ستاد سی و هفتمین سالگرد ارتحال امام(ره)  که صبح امروز برگزار شد با […]


  فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه نقش بزرگداشت حضرت امام(ره) صرفاً یک مراسم وآیین عزاداری وگردهمایی نیست وباید ابعاد شخصیت حضرت امام(ره) وراه امام(ره) برای جوانان تبیین وتشریح شود.


  طاهری 3

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز؛ نورالله طاهری فرماندار فیروزکوه در اولین جلسه ستاد سی و هفتمین سالگرد ارتحال امام(ره)  که صبح امروز برگزار شد با اشاره به تقارن ماه مبارک شعبان با مراسم نکوداشت رحلت امام خمینی(ره) اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دهه چهارم پیروزی خویش را تجربه می‌کند و روز‌به‌ روز در دل مشتاقان و حق‌جویان عالم، بر بلندای آوازه نام امام خمینی (ره)، اهمیت و پیام‌ ها و آرمان‌هایش افزوده می‌ شود، گستره نفوذ انقلاب اسلامی و اسلام نابی که امام خمینی (ره) منادی آن بود بدان حد رسیده است که برای همیشه در تاریخ گیتی ثبت و ضبط شده است.

  طاهری بیان کرد: در وضع کنونی، برگزاری هر چه پرشکوه‌ تر مراسم سالانه بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب و موسس نظام جمهوری اسلامی در ۱۴ خرداد بیش از هر زمان دیگر دارای اهمیت است.

  وی اشاره کرد:‌ حضور گسترده قشرهای مختلف مردم در برنامه‌های بزرگداشت امام در شهرستان فیروزکوه در حقیقت همایش اقتدار معنوی نظام؛ و حضور پرشور مردم در حرم مطهر نمایشی است از گسست‌ناپذیری پیوند مردم با آرمان های امام(ره) است.

  فرماندار فیروزکوه خاطرنشان کرد: با نگاهی به حرکت عظیم انقلاب در گذشته به نقش و رهبری بی بدیل حضرت امام(ره) بیشترپی خواهیم برد وافزود: حفظ ارزش های انقلاب یک وظیفه است ، این انقلاب با پشتیبانی مردم بود ومسؤلیت صیانت ازآن با همه ما می باشد و ما وظیفه داریم دنباله روآرمان ها ودیدگاه های امام راحل(ره) باشیم؛ اکنون اندیشه های امام (ره) در ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در تمام نقاط دنیا نمود عینی پیدا کرده است.

  طاهری با اشاره به اینکه نقش بزرگداشت حضرت امام(ره) صرفاً یک مراسم وآیین عزاداری وگردهمایی نیست وباید ابعاد شخصیت حضرت امام وراه امام برای جوانان تبیین وتشریح شود، ادامه داد:‌ سالروزارتحال حضرت امام یکی از ازمناسبت های مهم تاریخ انقلاب اسلامی وفرصت مناسب برای تجدید میثاق باآرمان های امام راحل ومنویات مقام معظم رهبری است.

  وی مسئولین را به شرکت فعال در این مراسم ها دعوت نمود و خواستار شد: در این ایام باید حال و هوای شهر عوض شود؛ بخشداران، شهرداران و روسای ادارات از این فرصت برای فضاسازی محیط های شهری و روستایی استفاده و تبلیغات محیطی انجام دهند.

  در این جلسه مسئولان کمیته‌های ستاد بزرگداشت حضرت امام(ره) برنامه های خود را برای سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) تشریح و اعلام کردند.

  انتهای خبر/ر


  لینک کوتاه :




 • Alexa Traffic Rank