پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 41978
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 آوریل, 2016 - 15:50
 •   

  اوج شور انتخاباتی در سکانس آخر/ از ورود رنگ های سفید و فیروزه ای تا حضور علی مطهری و نیما شاهرخ شاهی در فیروزکوه

  اوج شور و تبلیغات انتخاباتی در آخرین ساعات تبلیغات انتخاباتی در شهرستان فیروزکوه به اوج خود رسیده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، تبلیغات انتخاباتی امروز به روز آخر خود رسیده و دو کاندید انتخاباتی راه یافته به دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه سعی می […]


  اوج شور و تبلیغات انتخاباتی در آخرین ساعات تبلیغات انتخاباتی در شهرستان فیروزکوه به اوج خود رسیده است.


  -1 (1)

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، تبلیغات انتخاباتی امروز به روز آخر خود رسیده و دو کاندید انتخاباتی راه یافته به دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه سعی می کنند هر آن کاری را که بتوانند در این روز انجام دهند تا شاید برای روز سرنوست سازجمعه دهم اردیبهشت ماه توجه مردم را به خود جلب کنند.

  جمعه روزسرنوشت سازی برای مردم فیروزکوه و دماوند است در این روز مردم ولایت مدار و همیشه درصحنه شهرستان های فیروزکوه و دماوند درانتخابات شرکت خواهند کرد وازهم اکنون نشانه های این حضوردیده می شود.

  این تبلیغات انتخاباتی امروز به روز آخر خود رسیده و کاندیداها سعی می کنند هر آن کاری را که بتوانند در این روز انجام دهند تا شاید روز جمعه، اسمی که بر روی برگه های رای نوشته می شود، اسم آنان باشد.

  برپایی اجتماعات،دعوت از چهره های برجسته کشور همچون علی مطهری و نیما شاهرخ شاهی، ورود رنگ های سفید و فیروزه ای به عنوان رنگ انتخاباتی از جمله اقداماتی است که در آخرین روزهای تبلیغات انتخاباتی انجام گرفته است.

  در ادامه گزارش تصویری از شور و حال و هوای انتخابات را خواهید دید:
  -1 (2) رسولی (2)میرزایی (3)رسولی (3)میرزایی (4)رسولی (4)میرزایی (14) رسولی (5)میرزایی (6) رسولی (6)میرزایی (5) رسولی (7)میرزایی (1) رسولی (8) میرزایی (7)

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز