پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42004
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱
 •   

  برگزاری انتخابات در کشور روح تازه ای به کالبد نظام جمهوری اسلامی می بخشد

  فرماندار فیروزکوه گفت: برگزاری انتخابات در کشور روح تازه ای به کالبد نظام جمهوری اسلامی می بخشد و مردم هم همیشه در همه انتخابات و در همه زمینه ها پایبند به نظام هستند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همایش حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دور دوم شهرستان فیروزکوه امروز با حضور […]


  فرماندار فیروزکوه گفت: برگزاری انتخابات در کشور روح تازه ای به کالبد نظام جمهوری اسلامی می بخشد و مردم هم همیشه در همه انتخابات و در همه زمینه ها پایبند به نظام هستند.


  DSC_0250

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همایش حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دور دوم شهرستان فیروزکوه امروز با حضور فرماندار و مدیران شهرستان در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد.

  نورالله طاهری در این مراسم، ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران ستاد انتخابات، اظهار کرد: انتخابات متعلق به شخص خاصی نیست؛ برگزاری انتخابات در کشور روح تازه ای به کالبد نظام جمهوری اسلامی می بخشد و مردم هم همیشه در همه انتخابات و در همه زمینه ها پایبند به نظام هستند.

  وی بیان کرد: انتخابات ارزش و اعتبار خاصی برای نظام جمهوری ایجاد کرده است که در کل دموکراسی دنیا بی نظیر است، نمونه مردم سالاری که در دنیا از آن صحبت می شود در کشور ایران در انتخابات با رای و نظر مردم، با حضور اقشار و گروه های فکری مختلف، بدون شائبه و به سالم ترین روش برگزار می شود و در همه دوره های انتخاباتی شاهد حضور پرشور و صمیمی مردم هستیم.

  فرماندار فیرورکوه خاطر نشان کرد:‌ دین و انقلاب مردم الهی و اسلامی و متصل به ائمه معصوم(ع) است، بنابراین مسائل شرعیشان حکم می کند نظام مقدس جمهوری اسلامی را در دنیای کنونی حفظ کنند و به سر منزل و صاحب اصلی آن برسانند.

  وی ادامه داد: تفکرات مختلف در برگزاری انتخابات مشارکت دارند به همین دلیل در برگزاری انتخابات کمترین تخلفات اتفاق می افتد، دست اندرکاران امر انتخابات با دقت و ظرافت خاصی مسائل را پیگیری و بررسی می کنند تا شاهد هیچ تخلفی نباشیم.

  طاهری با اشاره به اینکه هدف ستاد انتخابات  برگزاری انتخابات سالم است، به ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه توصیه کرد: با رعایت عدم طرفداری از کاندیدها،‌هیچ شائبه ای را در بحث انتخابات پذیرا نباشید؛ و فقط گوش به فرمان پیام ها از طرف وزارت کشور باشند که هر یک از این پیام ها یک قانون است.

  فرماندار فیروزکوه عنوان کرد: باتوجه به اینکه شهرستان فیروزرکوه فقط۲ نفر کاندید دارد شمارش آراء‌ با صرف زمان کمتر آسان تر از دوره قبل انجام می شد، اما باید در حین شمارش آراء و ثبت آراء دو نفر دیگر قرائت و ثبت آراء را کنترل کنند تا هیچ خطایی رخ ندهد.

  وی خواستار شد: در شعبات اخذ رای هیچ کس اجازه گرفتن عکس را ندارد، و فقط خبرنگارانی که دارای کارت خبرنگاری مخصوص هستند مجاز به انجام این امر می باشند.

  طاهری بر پذیرش تفکرات مخالف بعد از اعلام آراء تاکید کرد و افزود: همه کاندیدها و کسانی که قصد ورود به مجلس شورای اسلامی را دارند دارای اهداف و برنامه هایی برای خدمتگذاری به مردم دارند.

  انتهای خبر/ر


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز