دیمه نیوز
امروز جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42347
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۴
 •   

  دانشجویان پاسداران عرصه علمی و فرهنگی انقلاب هستند

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه در آیین اختتمایه نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجوییگفت: دانشجویان عزیز در عرصه های علمی و فرهنگی پاسدار و پرچم دار ارزش های والای انقلاب و نظام هستند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام عبد الله اسماعیلی، امام جمعه فیروزکوه که به عنوان میهمان ویژه به آیین اختتمایه نخستین […]


  امام جمعه شهرستان فیروزکوه در آیین اختتمایه نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجوییگفت: دانشجویان عزیز در عرصه های علمی و فرهنگی پاسدار و پرچم دار ارزش های والای انقلاب و نظام هستند.


  IMG_8645

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام عبد الله اسماعیلی، امام جمعه فیروزکوه که به عنوان میهمان ویژه به آیین اختتمایه نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجویی سنگر به دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه دعوت شده بود،خطاب به دانشجویان شرکت کننده در این جشنواره گفت: فیلم کوتاه شما مملو از پیام  های بلند ارزشی و انقلابی است.

  وی در این مراسم با انتقاد از پوشش کم رنگ رسانه ای این جشنواره ارزشی خطاب به دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه گفت: نه تنها نظامیان عزیز ما پاسدار و پرچم دار ارزش ها و آرمان های نظام مقدس اسلامی هستند، بلکه شما دانشجویان عزیز هم در عرصه های علمی و فرهنگی پاسدار و پرچم دار ارزش های والای انقلاب و نظام هستید.

  حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی با اشاره به اینکه، در قرآن کریم بیش از ۳۵۰ داستان کوتاه و بلند از جانب خدای متعال برای رشد و تکامل انسان بیان شده است، همه هنرمندان به ویژه جوانان و دانشجویان را به استفاده از این قصه های قرآنی توصیه کرد و گفت: اگر می خواهید آثار هنری شما بیش از پیش پرمغز و اثرگذار شود ، تا می توانید به خلق آثار هنری دینی و قرآنی روی بیاورید.

  در ادامه این مراسم، آیین تقدیر از پدر شهیدان محمد حسن و محمد مهدی سراج برگزار شد و هدیه ای از طرف دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه و توسط امام جمعه ن شهرستان به پدر آن شهیدان عالی مقام اهدا شد.

  پدر شهیدان سراج با تشکر از برگزاری این مراسم تقدیر در حاشیه اختتامیه جشنواره سنگر خطاب به حاضرین گفت: به اینکه پدر دو شهید هستم افتخار می کنم و از مسئولان برگزاری این جشنواره انقلابی سپاسگزارم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank