پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42300
 • تعداد نظرات : ۱۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 17 مه, 2016 - 10:24
 •   

  دكتر سيد مهدي حسيني قاديكلايي به ملكوت اعلا پيوست

  استاد دكتر سيد مهدي حسيني قاديكلايي ، رئيس دانشكده مديريت و حسابداري و از اساتيد به نام مديريت واحدفيروزكوه به ملكوت اعلا پيوست. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، صبح امروز دكتر سيد مهدي حسيني قاديكلايي ، رئيس دانشكده مديريت و حسابداري واحد فيروزكوه و از اساتيد به نام و عضو هیئت علمی، با سابقه […]


  استاد دكتر سيد مهدي حسيني قاديكلايي ، رئيس دانشكده مديريت و حسابداري و از اساتيد به نام مديريت واحدفيروزكوه به ملكوت اعلا پيوست.


  photo_2016-05-17_11-27-23
  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، صبح امروز دكتر سيد مهدي حسيني قاديكلايي ، رئيس دانشكده مديريت و حسابداري واحد فيروزكوه و از اساتيد به نام و عضو هیئت علمی، با سابقه مديريت اين واحد دانشگاهي پس از طي يك دوره بيماري ، به ملكوت اعلا پيوست.

  اين استاد به نام داري تاليفات و مقالات متعدد بين المللي بوده و در دانشگاه هاي متعدد دولتي و آزاد اسلامي تدريس مي كرده است.

  فقدان اين استاد معظم ، جامعه دانشگاهیان شهرستان فيروزكوه را در غمي سنگين فرو برده است.

  گفتنی است مراسم تدفين آن مرحوم امروز از ساعت 15 در شهر قائمشهر برگزار مي گردد.

  پایگاه خبری دیمه نیوز، در گذشت این استاد عزیز را تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات را از درگاه احدیت مسئلت می نماید.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱۲
  1. استاد خوب و فرهیخته و با اخلاقق… روحشان شاد

  2. بهترين استادم بود تو دوره ارشد
   شوكه شدممممممممممممم

  3. استاد خيلي سخته تحمل نبودنت، خيلي زود بود ما بهت احتياج داشتيم، بهشت برين نصيبت باد، روحت شاد

  4. روحشان شاد.استاد باسوادی بود واقعاً حیف شد که از بین ما رفت

  5. خیلی استاد باسوادی بود. روحش شاد . غم بزرگی است برای جامعه دانشگاهی
   از شمار دو چشم یک تن کم وز شمار خرد هزاران بیش

   • سیدسامان ال عترتی

    بهترین استاددردوران ارشدکه هیچ بهترین استاددرطول سالهای تحصیلی من بود.روحشون شادوباقی عمرخانواده.

  6. حميدحيدرنژاد

   پس از شنيدن اين خبر بغض گلويم را گرفت و اشک در چشمانم جاري شد. در دوره ليسانس و فوق ليسانس از اساتيد من بود. اگر بخواهم از دکتر حسيني بگويم، انساني با شخصيت و استادي توانمند بود. يادش بخير. خدا رحمتش کند.

  7. احمد جعفری صمیمی

   استاد دکتر حسینی یکی از بهترین دانشجویان کارشناسی ارشد من در واحد قایم شهر در حدود 15 سال قبل بود. در 10 سال گذشته که منهم با واحد فیروزکوه همکاری داشتم وی را همکاری بسیار توانمند که مورد احترام ویژه استادان و دانشجویان بود یافته ودر عین حالی که بسیار آرام بود در فعالیتهای علمی فردی بسیار جدی – کوشا و موفق بود.
   این ضایعه جبران ناپذیر را به کلیه همکاران عزیز تسلیت عرض نموده و برای خانواده این مرحوم آرزوی صبر و شکیبایی از خداوند متعال خواستارم.
   دکتر احمد جعفری صمیمی

  8. جهان آفرین از تو خشنود باد
   واقعا حیف، حیف از چنین استادی.از خدا برای خانواده محترمشان طلب صبر و برای روح آن استاد بزرگوار، علو درجات را مسئلت دارم.
   برفت او و ما از پس او رویم به داد جهان‌آفرین بگرویم

  9. مهرنوش اصغرزاده

   استادی بی نظیری در همه جهات بودند. حیف و صد حیف . خاطره ایی از استاد دارم که دلم میخواهد براتون تعریف کنم .
   در روز دفاع من استاد راهتمای من بدلیل فوت اقوامشون بدون خبر قبلی تشریف نیاوردند. من هم دچار استرسی دوچندان شده بودم که حالا من بدون حمایت استاد راهنما چکنم ؟؟ موضوع را با دکتر حسینی که مدیر گروه بودند مطرح کردم . ایشون با همون آرامش همیشگیشون فرمودند خودم میشم استاد راهنمات مگه بده ؟ من با اینکه کمی از استرسم تخفیف داده شده بود با خودم گفتم آخع استاد که درجریان کم و کیف پایان نامه من نیست !! خلاصه جلسه دفاع تشکیل شد و استاد عزیز که روحش شاد چنان با مهارت این جلسه را اداره کردند و در پاسخ سوالات استاد داور منو همراهی میکرد انگار که صفر و صدپایان نامه منو خونده بودند. ای خدااا چرا استادمون را گرفتی از ما؟؟؟؟؟؟؟؟

  10. استاد حسینی بدون شک یکی از بهترین اساتید و از باتجربه ترین افراد در رمینه تدریس و مدیریت با توجه به بیماری که داشتند بدون هیچ کم و کاستی و به بهترین شکل در دوران دانشجویی کارشناسی ارشد بنده تدریس نمودند روحشان شاد


 • خبرخوان دیمه نیوز