دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42194
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
 •   

  اکران اولین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجویی «سنگر» در شهرستان فیروزکوه

  دبیر نخستین جشنواره، جشنواره فیلم‌های دانشجویی «سنگر» از اهتزاز پرچم این جشنواره در فیروزکوه خبر داد. نقی بهمنی دبیر نخستین جشنواره، جشنواره فیلم‌های دانشجویی «سنگر» در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز با اعلام این خبر اظهار داشت: اولین دوره جشنواره فیلم های کوتاه دانشجویی “سنگر”  با دو موضوع اصلی ارزش های انقلاب اسلامی و […]


  دبیر نخستین جشنواره، جشنواره فیلم‌های دانشجویی «سنگر» از اهتزاز پرچم این جشنواره در فیروزکوه خبر داد.


  134099

  نقی بهمنی دبیر نخستین جشنواره، جشنواره فیلم‌های دانشجویی «سنگر» در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز با اعلام این خبر اظهار داشت: اولین دوره جشنواره فیلم های کوتاه دانشجویی “سنگر”  با دو موضوع اصلی ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در شهرستان فیروزکوه از بیست و هفتم تا سی ام اردیبهشت ماه اکران خواهد شد، همچنین در کنار این دو موضوع اصلی فیلم هایی با مضامین امر به معروف، اقتصاد مقاومتی، شهدای غواص و شهدای مدافع حرم هم اکران می شود.

  وی اهداف برگزاری این جشنواره را پرورش فیلم سازان جوان و نوآور و همچنین تشویق جوانان مستعد و فیلم ساز جهت تولید فیلم های هنری و هدف مند در عرصه ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دانست.

  بهمنی ادامه داد: این جشنواره بر خلاف جشنواره های دیگر تنها در زمینه نوآوری و خلاقیت فعالیت خواهد کرد چرا که فیلم های انشگست شماری در دهه اخیر در زمینه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی تولید شده که در آن نوآوری و خلاقیتی داشته باشد که مخاطب را برای مشاهده فیلم جذب کند.

  این فیلمساز و کارگردان سینما گفت: جشنواره فیلم سنگر مسیری است برای همه فیلم سازان جوان و مستعد جهت تولید فیلم هایی با موضوع ارزشهای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی.

  دبیر نخستین جشنواره، جشنواره فیلم‌های دانشجویی «سنگر» در پایان از میزبانی هنرمندان و فیلم سازان برجسته کشور که در عرصه فیلم های انقلابی فعالیت داشتند در این جشنواره خبر داد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank