پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 41995
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
 •   

  مردم مصمم و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

  فرماندار فیروزکوه گفت: یاوه گویی های مستکبران قبل از انتخابات نشان از اهمیت این انتخابات دارد، در پایان انتخابات حضور پرشور مردم به آنها ثابت می کند که مردم مصمم و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری در همایش کلاس آموزشی انتخابات که با حضور نمایندگان […]


  فرماندار فیروزکوه گفت: یاوه گویی های مستکبران قبل از انتخابات نشان از اهمیت این انتخابات دارد، در پایان انتخابات حضور پرشور مردم به آنها ثابت می کند که مردم مصمم و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.


  picture1 (2)

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری در همایش کلاس آموزشی انتخابات که با حضور نمایندگان فرماندار، روسای شعب اخذ رای و بازرسی، معاون سیاسی انتظامی فرماندار در مجتمع فرهنگی و هنری آفرینش برگزار شد با اشاره به اینکه ، انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی شهرستان های فیروزکوه و دماوند به دور دوم رسیده است، تاکید کرد: در برگزاری دور دوم انتخابات همه افراد حاضر در شعب باید با دقت هر چه بیشتر به اجرای امر انتخابات بپردازند تا شائبه ای ایجاد نشود.

  فرماندار فیروزکوه افزود: باید دقت و تمرکز بیشتری در شمارش آراء لحاظ شود، افرادی که آرا توسط آنها قرائت می شود و افرادی که تعداد آراء را ثبت می کنند نیاز به کنترل دارند و باید توسط افرادی دیگری مورد نظارت قرار گیرد تا شاهد اشتباه و خطایی در این امر نباشیم.

  وی به منویات مقام معظم رهبری اشاره کرد:« رای در انتخابات حق الناس است»؛ نتیجه آراء نه تنها در شهرستان فیروزکوه بلکه برای کشور هم سرنوشت ساز است، کاندیدها و نماینده یک شهرستان می تواند در تصمیم سازی های کشور اثرگذار باشند.

  فرماندار تاکید کرد: نباید در هیچ یک از شعبات در بحث شمارش آراء اشتباه و خطایی وجود داشته باشد تا با صرف زمان کمتر و با دقت بالا صورتجلسه های مربوط به هر صندوق آماده شود؛ همچنین تاریخ سن رای دهندگان از تاریخ۹/۲/۷۷  به قبل و از سن۱۸ سال به بالا است، لذا مجریان انتخابات حاضر در شعب باید دقت بیشتر به این امور داشته باشند.

  طاهری خاطر نشان کرد: یاوه گویی های مستکبران قبل از انتخابات نشان از اهمیت این انتخابات دارد، در پایان انتخابات حضور پرشور مردم به آنها ثابت می کند که مردم مصمم و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند تا اینکه این نظام را به صاحب اصلی آن بسپارند، و عیب و ایرادهای مسسئولان برایشان مهم نیست و آنچه برایشان اهمیت دارد، رهبر و انقلاب اسلامی است.

  انتهای خبر/ ر


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز