دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42018
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۸
 •   

  گام دوم مردم فیروزکوه برای فرستادن نماینده منتخب خود به مجلس دهم

  مردم شهرستان فیروزکوه گام دوم خود را برای فرستادن نماینده منتخب خود به مجلس دهم برداشتند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، امروز جمعه است اما نه یک جمعه معمولی؛ امروز جمعه خلق حماسه سیاسی مردم همیشه در صحنه ایران است روزی ست که ملت ایران یک بار دیگر حضور پر رنگ و همیشه خود […]


  مردم شهرستان فیروزکوه گام دوم خود را برای فرستادن نماینده منتخب خود به مجلس دهم برداشتند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، امروز جمعه است اما نه یک جمعه معمولی؛ امروز جمعه خلق حماسه سیاسی مردم همیشه در صحنه ایران است روزی ست که ملت ایران یک بار دیگر حضور پر رنگ و همیشه خود را به رخ جهانیان می کشد.

  از هشت صبح تا به کنون مردم شهرستان فیروزکوه با حضور در شعب اخذ رای بار دیگر عشق به میهن را به تداعی کردند.

  در این میان مرد میانسالی در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار داشت: آمده ایم برای شهرمان، برای ایران رای بدهیم، سی هفت سال است در انتخابات شرکت می کنم، زیرا ما برای رهبر و برای ساخت مملکت مان رای می دهیم، رای می دهیم تا خاری در چشم آمریکا باشد.

  این شهروند ادامه داد: این مردم آمده اند رای بدهند تا مسوولان فکری به حالشان کنند ،همانطور که مسئولان از مردم انتظار دارند خودشان نیز جوابگوی مردم باشند و جلوی گرانی را بگیرند و فکری به حال بیکاری کنند.

  آقای جوانی که در صف  ای دگیری ایستاده بود با بیان این که رای دادن وظیفه ماست، گفت: برای این آمده ایم رای بدهیم که نشان دهیم اتحاد داریم.

  وی در پاسخ به این سوال که به چه کسی رای خواهی داد گفت: به کسی که ولایت مدار و اصلح باشد.

  خانم شیرین لاسمی یکی دیگر از شهروندان فیروزکوهی اظهار داشت: حضور در انتخبات برای ما یک تکلیف شرعی است، مردم باید برای تعیین سرنوشت کشور خود در انتخابات شرکت کنند.

  وی افزود: حضور مردم در انتخابات نشانده آن است که مردم همچنان پشت انقلاب و مقام معظم رهبری هستند.

  خانم حسینی دیگر شهروند فیروزکوهی علت شرکت خود در انتخابات را اینگونه بیان می کند: با توجه اینکه در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در مرحله اول نامزد انتخاباتی مورد نظر ما حد نصاب آرا راکسب نکرد و از طرفی هم بر اساس بیانات مقام معظم رهبری شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی است، در مرحله دوم این انتخابات شرکت کردیم تا کاندیدای اصلح را از حوزه انخابیه خود به مجلس بفرستیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • تقویم اخبار

  اردیبهشت ۱۳۹۸
  ش ی د س چ پ ج
      بهمن »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031