دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42188
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۲
 •   

  ۱۷ داوطلب، نامزد شرکت در انتخابات چهارمین دوره مجمع هلال احمر شهرستان فیروزکوه

  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه از برگزاری انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر شهرستان، همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر در ۲۴ اردیبهشت ماه امسال خبر داد. علی محمد علی تبار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دیمه نیوز با اشاره به انتخاب مجامع جمعیت هلال احمر که در سه مرحله […]


  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه از برگزاری انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر شهرستان، همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر در ۲۴ اردیبهشت ماه امسال خبر داد.


  IMAG0102

  علی محمد علی تبار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری دیمه نیوز با اشاره به انتخاب مجامع جمعیت هلال احمر که در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود، اظهار داشت: چهارمین دوره مرحله شهرستانی انتخابات مجامع جمعیت هلال‌احمر، جمعه ۲۴ اردیبهشت ۹۵ در فیروزکوه برگزار می‌شود.

  وی گفت: با توجه به فعالیت های مستمر این جمعیت در شهرستان فیروزکوه، در حال حاضر ۱۳۳۷ نفر عضو فعال در جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه داریم که واجد شرایط برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر می باشند.

  محمدعلی تبار بیان کرد: در این انتخابات ۱۷ نفر از چهره های مختلف از جمله فرهنگیان، اصحاب رسانه، مدیران ادارت شهرستان کاندید شده اند، از میان ۱۵ نفر در شورای اجرایی و ۲ نفر در بازرسی رقابت خواهند کرد که در شورای اجرایی ۴ نفر اول و در بازرسی هم فردی که بیشترین آرا را به خود اختصاص دهد انتخاب خواهند شد.

  وی هدف از برگزاری این انتخابات را نهادینه کردن مشارکت اعضا و داوطلبان فعال و فراهم‌کردن زمینه حضور حداکثری و مؤثر آنها در ارکان تصمیم‌گیری جمعیت هلال‌احمر بعنوان بازوان این جمعیت دانست.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • Alexa Traffic Rank