دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42770
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
 •   

  آغاز کلاس های اوقات فراغت کانون شهید بهشتی فیروزکوه

  مسئول کانون شهید بهشتی شهرستان فیروزکوه از آغاز کلاس های اوقات فراغت این نهاد فرهنگی در آستانه فصل تابستان خبر داد. زهرا نوریان در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار کرد: کشور در گرو تربیت و آموزش صحیح کودکان نهفته و تربیت صحیح کودکان تضمین‌کننده آینده کشور است. وی لزوم فرهنگسازی و آگاهی بخشی اجتماعی […]


  مسئول کانون شهید بهشتی شهرستان فیروزکوه از آغاز کلاس های اوقات فراغت این نهاد فرهنگی در آستانه فصل تابستان خبر داد.


  photo_2016-06-18_15-07-16

  زهرا نوریان در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز اظهار کرد: کشور در گرو تربیت و آموزش صحیح کودکان نهفته و تربیت صحیح کودکان تضمین‌کننده آینده کشور است.

  وی لزوم فرهنگسازی و آگاهی بخشی اجتماعی از سوی رسانه ملی را مورد توجه قرار داد و گفت: هزینه برای اوقات فراغت دانش آموزان در واقع یک سرمایه گذاری برای تاثیرگذاری در نسل آینده کشور است و وظیفه همه ماست که در این عرصه حضور جدی داشته باشیم اندازی شود.

  وی ادامه داد: در این راستا کانون فرهنگی تربیتی شهید بهشتی در ایام تابستان آماده استقبال از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند است، ثبت‌نام طرح اوقات فراغت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فیروزکوه آغاز شده و زمان فعالیت‌های پایگاههای تابستانی از هفته دوم تیر تا هفته دوم شهریور می باشد.

  ‌مدیر‌ کانون فرهنگی تربیتی شهید بهشتی فیروزکوه ادامه داد: عمده فعالیت‌های کانون در قالب برنامه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، دین و علمی خلاصه می‌شود که هرکدام از این فعالیت‌ها نیز شامل زیرمجموعه‌های متنوعی هستند.

  وی به برگزاری کلاس‌های ویژه هنری نیز اشاره‌ای کرد و گفت: امسال به‌صورت ویژه در کانون فرهنگی تربیتی کارگاههای ورزشی ،هنری و مهارتی با حضور مربیان مجرب برای نوجوانان علاقه‌مند برگزار می‌شود.

  نوریان بیان کرد: بر اساس شعار برنامه‌های تابستانی امسال هر دانش‌آموز یک مهارت ،غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان و جلب رضایت خانواده‌ها را از مهم‌ترین اهداف برنامه‌های فصل تابستان کانون برشمرد.

  ویبا اشاره به اینکه کانون شهید بهشتی هم‌چون سال‌های گذشته برنامه های تابستانی ویژه‌ای برای اوقات فراغت دانش‌آموزان در محورهای معرفتی و بصیرتی، علمی و پژوهشی، فرهنگی و هنری، سازندگی، مهارت آموزی و کارآفرینی و تربیت بدنی.در نظر گرفته است اظهار داشت: کلاس‌های آموزشی کامپیوتر ،رباتیک ،امداد و کمک های اولیه ،شاهنامه خوانی شعر و داستان، نمایش عروسکی، معرق، چرم دوزی ،گلسازی و خیاطی ،خلاقیت خوشنویسی و کلاس قرآن ،کلاسهای ورزشی از جمله فوتبال ،والیبال ،تنیس ،شطرنج ،ایروبیک ،هندبال و… از جمله فعالیت‌های ویژه تابستانی این مرکز است.

  وی برگزاری اردوهای یک روزه را از دیگر برنامه‌های تابستان عنوان کرد و افزود: هر سال در فصل تابستان اردوی یک روزه با حضور اعضای کانون با در نظرگرفتن برنامه زمانی جداگانه برای پسران و دختران برگزار می‌شود که امسال نیز این برنامه به طور قطع وجود دارد.

  photo_2016-06-19_13-10-00

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها