دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42675
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
 •   

  تزریق رایگان واکسن مننژیت در فیروزکوه

  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه از تزریق رایگان واکسن مننژیت برای جلوگیری از التهاب و عفونت پرده های مغز و نخاع همزمان با ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد. علی محمدعلی تبار در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان ۵۰۰ عدد […]


  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه از تزریق رایگان واکسن مننژیت برای جلوگیری از التهاب و عفونت پرده های مغز و نخاع همزمان با ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.


  IMAG0102-768x428

  علی محمدعلی تبار در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان ۵۰۰ عدد واکسن مننژیت در فیروزکوه بصورت رایگان به مدت دو روز از هجدهم خرداد بین امدادگران، نجاگران، اعضای امور جوانان و خانواده هایشان و بخشی از همشهریان تزریق خواهد شد.

  وی گفت: این واکسن به بیماری های خاص مسافرت های زیارتی و سیاحتی در خارج از مرز های ایران مربوط می شود که پیش از این برای هر بار تزریق آن مبلغ ۴۰ هزار تومان دریافت می شد.

  وی افزود: با تزریق واکسن مننژیت کارتی با اعتبار ۲ سال صادر شده که به همراه داشتن این کارت در زمان خروج از پایانه های مرزی الزامی می باشد.

  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه در پایان خاطرنشان کرد: تزریق این واکسن امروز در آخرین مهلت آن از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه الی ۱۷ در جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه انجام خواهد شد که همشهریان عزیز می توانند با هماهنگی با واحد درمان جمعیت هلال احمر شهرستان با شماره تماس ۷۶۴۴۲۱۱۵ حضور به هم رسانند.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها