دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 42540
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ خرداد, ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۵
 •   

  مرغ در دماوند و فیروزکوه ارزان شد

  رؤسای اتحادیه‌های فرآورده‌های گوشتی شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه از کاهش نرخ گوشت مرغ در این دو شهرستان خبر دادند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، طبق بررسی‌های صورت گرفته در شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه شاهد کاهش نرخ گوشت مرغ در این دو شهرستان هستیم که در گفت‌وگویی با رؤسای اتحادیه‌های فرآورده‌های گوشتی شهرستان‌های دماوند و […]


  رؤسای اتحادیه‌های فرآورده‌های گوشتی شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه از کاهش نرخ گوشت مرغ در این دو شهرستان خبر دادند.


  714207
  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، طبق بررسی‌های صورت گرفته در شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه شاهد کاهش نرخ گوشت مرغ در این دو شهرستان هستیم که در گفت‌وگویی با رؤسای اتحادیه‌های فرآورده‌های گوشتی شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه نرخ این فرآورده گوشتی به اطلاع شهروندان می‌رسد.

  حسن خطیبی با اشاره به نرخ گوشت قرمز گوسفندی در دهم خردادماه سال جاری در شهرستان دماوند اظهار کرد: نرخ گوشت گوسفندی با دنبه امروز هر کیلوگرم ۲۷ هزار تومان و بدون دنبه هر کیلوگرم ۲۹ هزار تومان است و تغییری نسبت به روزهای گذشته نداشته و ثابت بوده است.

  وی با اشاره به کاهش نرخ گوشت مرغ در شهرستان دماوند تصریح کرد: نرخ گوشت مرغ هر کیلوگرم امروز ۶ هزار و ۳۰۰ تومان است که نسبت به چهارم خردادماه سال جاری، نرخ این فرآورده کاهش ۲۵۰ تومانی را در پی داشته است.

  رئیس اتحادیه فروشندگان فرآورده‌های گوشتی شهرستان دماوند در خصوص نرخ گوشت گوساله و ماهی نیز خاطر نشان کرد: نرخ گوشت گوساله ۲۹ هزار تومان و نرخ ماهی نیز ۱۸ هزار تومان بوده که همچون روزهای گذشته ثابت و بدون تغییر است.

  *نرخ گوشت و مرغ در شهرستان فیروزکوه

  رئیس اتحادیه فروشندگان فرآورده‌های گوشتی شهرستان فیروزکوه نیز با اشاره به نرخ گوشت قرمز در دهم خردادماه سال جاری در این شهرستان اظهار کرد: امروز نرخ گوشت گوسفندی با ۱۰۰ گرم دنبه در این شهرستان ۲۸ هزار تومان است.

  ناصر صادقی در خصوص نرخ گوشت گوسفندی بدون دنبه در شهرستان فیروزکوه نیز تصریح کرد: تعیین نرخ گوشت گوسفندی بدون دنبه نیز بر حسب سفارش مشتری به صورت اختیاری با قصابان است.

  وی با اشاره به نرخ گوشت گوساله در شهرستان فیروزکوه در دهم خردادماه سال جاری افزود: نرخ گوشت گوساله امروز در این شهرستان ۳۱ هزار تومان است.

  رئیس اتحادیه فروشندگان فرآورده‌های گوشتی شهرستان فیروزکوه در خصوص نرخ گوشت مرغ در نهم خردادماه سال جاری در این شهرستان تصریح کرد: نرخ گوشت مرغ در نهم خردادماه سال جاری در این شهرستان ۶ هزار و ۲۰۰ تومان بوده است که این نرخ در دهم خردادماه با کاهش ۱۱۰ تومانی همراه بوده و به ۶ هزار و نود تومان رسیده است.

  صادقی اضافه کرد: نظارت و بازرسی هم در اتحادیه و هم در اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه توسط بازرسان انجام می‌شود و نرخ‌های فرآورده‌های گوشتی در این شهرستان بر اساس نرخ‌های مصوب اعلام می‌شود.

  منبع: فارس

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :
 • دسته‌ها